PatronatyPatronat medialny a korzyści dla organizatorów!

 

Od 2009 roku od chwili kiedy serwis nasz powstał, prowadzimy jedna politykę współpracy z: organizatorami, klubami, stowarzyszeniami, itd.

 

Ktoś, kto występuje do nas o przejęcie nad jakąś imprezą, turniejem, zawodami o Patronat medialny ma możliwość:

- umieszczenia w nadesłanym materiale - regulaminie do newsa,  nazw i banerów firm, które są sponsorami imprezy

- dany news zawsze będzie w górnej części strony ewentualnie będzie często ponawiany.

- na danej imprezie jesteśmy na meczach lub w trakcie zawodów oraz ceremonii rozpoczęcia i zakończenia. Tylko w nieoczekiwanych sytuacjach istnieje możliwość naszej nieobecności ale o tym fakcie wcześniej informujemy

- ze swej strony zapewniamy, newsy, zdjęcia i materiał filmowy. Na zamówienie organizatora odpłatnie realizujemy materiał filmowy z całej imprezy wraz z nagraniem go na DVD

 

Warunki Patronatu Medialnego z naszej strony są bardzo rygorystycznie przestrzegane, zarazem pilnujemy czy organizator zamiast iść na jakość idzie na ilość mediów, które poza faktem, że ich logo pojawi się w tym samym miejscu co nasze na plakatach lub banerach, nic od siebie więcej nie dadzą poza umieszczeniem newsa na stronie. W takim przypadku istnieje możliwość, że danego patronatu w przyszłości nie obejmiemy lub widząc, że będąc jako Patroni wspólnie z innymi, będziemy wykonywać te same czynności co oni czyli: jeżeli inni będą kasować z plakatów sponsorów lub wycinać z treści wstawianego materiału informacji o sponsorach, to my ze swej strony również je wykasujemy. (Przykład wieloletniej współpracy)

 

Również bardzo mocno zwracamy uwagę, mając Patronat Medialny, nad faktem co mówią spikerzy podczas imprez sportowo - rekreacyjnych. Jeżeli mamy patronat, jeżeli my ze swej strony robimy na stronie zapowiedź wraz z umieszczonymi banerami i spisem Sponsorów a na samych zawodach spiker ni stąd ni zowąd prezentuje jakiś serwis czy gazetę, która nie jest w szeregu patronów i mówi, że tam też będą zdjęcia czy coś tam innego bo spiker powie to po tzw. "znajomości" to współpraca z takim organizatorem w przyszłości nie będzie miała miejsca, co już wielokrotnie czyniliśmy i czynimy, bez względu na fakt że kogoś dobrze znamy czy też nie.

 

Dlatego bardzo proszę o przemyślenie czy idziecie na ilość zamieszczonych mediów czy warto postawić na jakość! Aby to jeszcze inaczej wyjaśnić, to normalnie za ukazanie się w materiale banerów i nazw sponsorów musielibyście wnieść opłatę odpowiednią do ilości powtarzanych emisji, więc szanując nas szanujcie swoich sponsorów.

 

W chwili obecnej serwis nasz współpracuje z: Radiem Gniezno, Przemianami na Szlaku Piastowskim i TV Gniezno, dlatego wybierając patronów medialnych proszę głęboko przeanalizować powyższe nasze zasady aby nie było na końcu rozczarowań.

 

Tomasz Kostenckitreść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/strona,.html