Klub Sportów Górskich "DIRETA"
tel. 693148200 os. Przylesie 14
________________________________________
Klub Darterski
X Club Hofi - Leszek Hoffmann - Dart (lotki)
siedziba Speedway Pub Gniezno, ul. Mickiewicza 7
tel. 602 408 886
________________________________________
Towarzystwo Żużlowe "Start” Gniezno
ul. Wrzesińska 25
Dyscyplina: żużel
Prezes: Arkadiusz Rusiecki
www.start.gniezno.pl
________________________________________
Klub Sportowy "Stella”
ul. Budowlanych 2
Dyscyplina: hokej na trawie, boks, tenis stołowy,
Prezes: Zdzisław Kujawa
________________________________________
Uczniowski Klub Hokeistów "Start 1954”
ul. Jolenty 5
Dyscyplina: hokej na trawie
Prezes: Romuald Jastrzębski
www.starthokej.pl
________________________________________
Gnieźnieński Klub Sportowy "Sparta”
ul. Jolenty 5
Dyscyplina: hokej na trawie dziewcząt
Prezes: Bogdan Żółtowski
________________________________________
Klub Sportowy "Mieszko”
ul. Strumykowa 8
Dyscyplina: piłka nożna
Prezes: Piotr Stefański
www.mieszkogniezno.pl
________________________________________
Klub Sportowy "Gniezno”
ul. Sobieralskiego 9/36
Dyscyplina: futsal
Prezes: Marek Lisiecki
www.ks.gniezno.pl
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Medan”
ul. Budowlanych 33A/9
Dyscyplina: futsal
Prezes: Magdalena Stefankiewicz
www.medan.gniezno.pl
________________________________________
Młodzieżowy Klub Koszykówki
ul. Budowlanych 5B/6
Dyscyplina: koszykówka
Prezes: Krzysztof Wilkosz
www.mkkgniezno.pl
________________________________________
Towarzystwo Sportowe "Basket”
os. Łokietka 16A/1
Dyscyplina: koszykówka dziewcząt
Prezes: Marek Szczepanowski
www.tsbasket.gniezno.pl
________________________________________
Międzyszkolny Klub Sportowy Gniezno
os. Kazimierza Wielkiego 33
Dyscyplina: piłka ręczna dziewcząt, lekka atletyka
Prezes: Jerzy Imbierowicz
www.mkl-gniezno.strefa.pl
________________________________________
Ludowy Klub Sportowy "Chrobry”
ul. Leśna 19A
Dyscyplina: szachy
Prezes: Emil Wiśniewski
www.lkschrobry.gniezno.pl
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Tytan”
ul. Wyszyńskiego 25/9
Dyscyplina: rugby
Prezes: Wojciech Guziałek
www.tytangniezno.ovh.org
________________________________________
Gnieźnieński Klub Sportowy Speedrowerowy "Orzeł”
ul. Budowlanych 24
Dyscyplina: speedrower
Prezes: Marian Jóźwiak
________________________________________
Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe "Diament”
ul. Jolenty 5
Dyscyplina: pływanie - triathlon
Prezes: Andrzej Klimuk
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Lokator”
ul. Budowlanych 2
Dyscyplina: warcaby 100-polowe
Prezes: Zdzisław Kujawa
________________________________________
Klub Sportów Górskich "Direta”
Osiniec, os. Przylesie 14
Dyscyplina: wspinaczka górska
Prezes: Andrzej Janka
www.wspinanie.gniezno.pl
________________________________________
Gnieźnieński Klub Tenisowy Sp. z o.o.
ul. Jana III Sobieskiego 20b
Dyscyplina: tenis ziemny
Prezes: Wojciech Jerzakowski
www.korty-gniezno.pl
________________________________________
Młodzieżowy Klub Sportowy "Altom”
ul. Roosevelta 116 A
Dyscyplina: lekka atletyka
Prezes: Andrzej Krzyścin
www.klubaltom.com
________________________________________
Gnieźnieński Amatorski Klub Żużlowy
ul. Wrzesińska 25
Dyscyplina: żużel
Prezes: Mariusz Wesołowski
________________________________________
Młodzieżowy Klub Sportowy "Pustachowa”
ul. Pustachowska 32
Dyscyplina: futsal
Prezes: Piotr Tamul
www.mkspustachowa.ovh.org
________________________________________
Klub Sportowy "Walka”
os. Kazimierza Wielkiego 49A/3
Dyscyplina: brazylijskie jiu jitsu
Prezes: Przemysław Gnat
www.walka.gniezno.pl
________________________________________
Klub Sportowy "Husarz”
ul. Witkowska 100 B
Dyscyplina: zapasy
Prezes: Janusz Kwapiszewski
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Samuraj”
ul. Żabia 15 A
Dyscyplina: karate
Prezes: Radosław Tomczak
________________________________________
Gnieźnieński Klub Sportowy Karate „Do- Yoshitaka – Doyo”
ul. Wyszyńskiego 16/16
Dyscyplina: sztuki walki - karate
Prezes: Adam Skrzypczak
________________________________________
Towarzystwo Sportowe "Spartakus”
ul. Bł. Jolenty 8/1
Dyscyplina: kulturystyka, strong man
Prezes: Dariusz Szymczak
________________________________________
Stowarzyszenie Liga Obrony Kraju
ul. Jeziorna 9
Dyscyplina: strzelectwo
Prezes: Andrzej Kostenski
________________________________________
Gnieźnieńskie Towarzystwo Piłki Nożnej Pięcioosobowej
os. Piastowskie 5A/27
Dyscyplina: futsal
Prezes: Zenon Woźniak
________________________________________
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry”- Gniezno
ul. Rzeźnicka 1
Dyscyplina: sportogólnoruchowy (tenis stołowych, siatkówka, piłka nożna, dart)
Prezes: Stanisław Dolaciński
________________________________________
Szkolny Związek Sportowy Ziemi Gnieźnieńskiej
os. Kazimierza Wielkiego 33
Dyscyplina: organizacja imprez sportowych
Prezes: Jerzy Imbierowicz
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Dąbrówka”
ul. Łubieńskiego 3/5
piłka ręczna dziewcząt
Prezes: Piotr Naskręt
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Tuzinek”
os. Kazimierza Wielkiego 33
Dyscyplina: piłka ręczna dziewcząt, piłka nożna
Prezes: Robert Popek
________________________________________
Gnieźnieński Klub Olimpijczyka
ul. Bł. Jolenty 8
Dyscyplina: hokej na trawie dziewcząt
Prezes: Jerzy Temczuk
________________________________________
Gnieźnieński Klub Kolarstwa Górskiego "Mo-Bi”
Ul. Konikowo 23/1
Dyscyplina: kolarstwo górskie
Prezes: Dariusz Łukasiewicz
www.gkkg.pl
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Sokół”
ul. Paczkowskiego 13
Dyscyplina: badminton
Prezes: Mariusz Frankowski
________________________________________
Uczniowski Jeździecki Klub Sportowy "Kłusak”
ul. Skrajna 8
Dyscyplina: jeździectwo konne
Prezes: Grażyna Nitka
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Master”
ul. Kawiary 33
Dyscyplina: jeździectwo konne
Prezes: Maria Nitka
________________________________________
Uczniowski Socjoterapeutyczny Klub Sportowy "Rodzice - Dzieciom”
ul. Kilińskiego 17
Dyscyplina: sport niepełnosprawnych
Prezes: Zofia Komosińska
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Rzemieślnik”
ul. Sienkiewicza 6
Dyscyplina: sport szkolny
Prezes: Henryk Zander
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Olimpus”
ul. Żwirki i Wigury 27
Dyscyplina: sport niepełnosprawnych
Prezes: Krzysztof Łukomski
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Kusy”
SOSW nr 2, ul. Powstańców Wielkopolskich 16
Dyscyplina: sport niepełnosprawnych
Prezes: Eugeniusz Krüger
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Topspin”
ZSEO, ul. Chrobrego 23
Prezes: Dyscyplina: sport szkolny
Grzegorz Pawłowski
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Tajfun”
ZSP nr 1, ul. Sobieskiego 20
Dyscyplina: sport szkolny
Prezes: Sławomir Redzik
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Cieszkowski”
ZSP nr 2, ul. Cieszkowskiego 17
Dyscyplina: sport szkolny
Prezes: Antoni Bidziński
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Młodzik”
ul. Łubieńskiego 7
Dyscyplina: sport szkolny
Prezes: Dariusz Kuryło
________________________________________
Uczniowski Klub Sportowy "Korczakowscy”
ul. Orzeszkowej 20
Dyscyplina: sport niepełnosprawnych
Prezes: Maria Nowak
________________________________________
Osiedlowy Uczniowski Klub Sportowy "Grunwald”
ul. Krucza 3
Dyscyplina: tenis stołowy
Prezes: Stanisław Dolecki
________________________________________
Parafialny Klub Sportowy "Adalbertus”
ul. Kolegiaty 2
Dyscyplina: sport szkolny
Prezes: Ks. Jan Korygacz
________________________________________
Parafialny Klub Sportowy "Bogumił”
ul. Cicha 3
Dyscyplina: piłka nożna - tenis stołowy
Prezes: Paweł Kujawski
________________________________________
Parafialny Klub Sportowy "Gaudenty”
ul. Gdańska 85
Dyscyplina: piłka nożna – tenis stołowy
Prezes: Ks. Cezary Sierakowski Radosław Kaźmierski
________________________________________
Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Jolenta”
ul. Wierzbiczany 10
Dyscyplina: piłka nożna - tenis stołowy
________________________________________
Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan
Gniezno, ul. Rzeźnicka 1
Dyscyplina: imprezy masowe
Prezes: Tadeusz Tomaszewski
________________________________________
Jeździecki Klub Sportowy „Dragon”
Ul. Kłeckoska 12
Dyscyplina: jeździectwo konne
Prezes: Włodzimierz Olejniczak
jksdragon@wp.pl
________________________________________
Klub Strzelectwa Sportowego LOK "Feniks"
przy P.W.i K. Gniezno.
www.feniks-gniezno.za.pl
________________________________________
Parafialny Klub Sportowy KOZAL
Gniezno ul. Poznańska 15/99 tel.
Dyscypliny: koszykówka, siatkówka , piłka nożna, lekkoatletyka
Prezes: Ewa Rojewska
________________________________________