14. kolejka Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej

2014-02-10

Pelikan i Hurtownia Sportowa z kompletem zwycięstw przewodzą w rozgrywkach siatkarskich.

Wyrównany zespół Pelikana dość niespodziewanie pokonał ambitnych siatkarzy Piasta, choć zwycięstwo nie było łatwe, szczególnie w secie trzecim Piast był wymagającym rywalem. Natomiast Hurtownia Sportowa popełniała zbyt dużo własnych błędów, które wykorzystali Straceńcy, szczególnie w drugim secie, gdzie rywale zdobyli 23 punkty, ale skuteczne ataki i zagrywka K.Jałoszyńskiego w całym meczu zmobilizowały cały zespół by odnieść zwycięstwo 3-0. Ekonomik ma również ochotę aby znaleźć się w czwórce finalistów, wykorzystał okazję pokonując Old-Boy, choć zwycięstwo nie przyszło łatwo.

W kolejnym turnieju spotkają się zespoły zajmujące czołowe miejsca w tabeli.