27 miejsce reprezentacji GKK Yoshitaka Dojo Gniezno w Bydgoszczy

2015-04-14

W niedzielę 12 kwietnia reprezentacja GKK Yoshitaka brała udział w Międzynarodowym Turnieju Karate ,,Central Europe Open” bardzo silnie obsadzony turniej 534 zawodników , 52 kluby,7 ekip Narodowych (między innymi Egipt, Anglia, Szkocja, Rosja, Gruzja, Łotwa oraz Polska) GKK zajęło w tych zawodach 27 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Nasi zawodnicy zaprezentowali się świetnie w konkurencjach kata Andrzej Rożak wywalczył w swoim jak zawsze silnie obsadzonym roczniku 2001 złoty medal gdzie po raz pierwszy zawodnik GKK pokonał silną ekipę z Bushido Bydgoszcz. Wysoki poziom zaprezentowała nasza zawodniczka Dorota Suborska, która mimo przegranej walki o brązowy medal 3:2 z zawodniczką Bushido Bydgoszcz pokazała świetny coraz lepszy poziom techniczny oraz niesamowitą dynamikę . Pozostali startujący Mikołaj Koszela ,Ryszard Waluszyński mimo przegranych walk coraz częściej przez swoją pracą i regularnymi startami zdobywają doświadczenie w rywalizacji sportowej.
W tym turnieju również brały udział dwie nasze debiutantki z grupy początkującej Marta Schmidt oraz Nadia Winkiel brawo gwiazdy start super.