5 medali gnieźnieńskich karateków Gkk Yoshitaka Dojo

2016-04-29

W ostatnią niedzielę 24.kwietnia 6 osobowa reprezentacja Gkk Yoshitaka Dojo brała udział aż w dwóch turniejach Otwartych Mistrzostwach Kujaw i Pomorza w karate Shotokan i IV Pucharze Krajny i Pałuk w Karate WKF”, które odbyły się w Paterku.

W turniejach  udział wzięło 335 zawodników reprezentujących 27 Klubów Karate z terenu całej Polski. Zawodnicy Gkk wywalczyli ogółem  5 medali jeden złoty, jeden srebrny, trzy brązowe . Wszyscy zawodnicy zaprezentowali maksymalne zaangażowanie w swoich konkurencjach ale na największe uznanie zasługuje nasz debiutant Stanisław Andrzejewski 8 lat który wywalczył w kumite brązowy medal pokazując niesamowitą energię wykonywanych technik (brawo Stasiu) oraz nasze dynamiczne dziewczyny Nadia i Marta 8,9 lat w kategorii białych pasów  mimo nie zdobycia medali pokazały super dynamiczne formy kata . Nasi weterani w startach Andrzej Rożak wywalczył złoto ,Dawid Rybarczyk srebrny medal ,Mikołaj Koszela dwa brązowe w karate WKF i Shotokan w formach kata.