Arkadiusz Szymański v-ce Mistrzem Polski Juniorów 2012

2012-09-22

22 września dwóch zawodników z GKS Orzeł Gniezno, udali się na Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów, które rozegrane zostały w Ostrowie Wlkp.:

Niewątpliwie zasłużenie na pierwszym miejscu uplasował  się B. Grabowski z Ostrowa Wielkopolskiego pozostawiając za plecami Gnieźnianina A. Szymańskiego i M. Sassek z Leszna, którzy mając taką sama ilość punktów musieli rozstrzygnąć spór o drugą lokatę w biegu dodatkowym, w którym batalia o dobra lokatę na mecie była prawie wiadoma na nieszczęście Szymańskiego, który starał się usilnie leszczanina wyprzedzić i tylko jego uślizg spowodował, że dał się wyminąć i w ten sposób Arkadiusz Szymański zdobywa tytuł v-ce Mistrza Polski Juniorów za rok 2012.

Niestety mniej szczęścia  miał drugi Gnieźnianin Dawid Zachmyc, który ostatecznie uplasował się na pozycji szesnastej.

Poniżej wyniki poszczególnych zawodników

I miejsce B. Grabowski (4,3,4,4,3) 18pkt.