Awans Jakuba Różaka do finałów centralnych

2011-10-31

Od początku sezonu bardzo dobrą formę prezentuje utalentowany trzynastoletni tenisista stołowy Stelli Niechan Gniezno - Jakub Różak. Tym razem w niedzielę 30 października w Poznaniu wygrał II Wojewódzki Turniej Kadetów.

Po pierwszych trzech zwycięstwach w półfinale pokonał Marka Witczak z Wyrzyska 3:0, a w finale po dramatycznym boju Nikodema Maćkowskiego- Burza Drzeczkowo 3:2. Jest to kolejny sukces młodego pingpongisty. Tym samym jako zwycięzca awansował do finałów centralnych, które zostaną rozegrane 17-18 grudnia w Radzyniu Podlaskim. Wśród dziewcząt wygrała Grażyna Cieśla z Polonii Śmigiel, również uzyskując awans do tych finałów. Inny stelista Filip Kujawa był w turnieju siódmy, a Basia Jóźwiak ósma.

Łącznie startowało ponad siedemdziesięciu zawodników, a tylko zwycięzcy w kategorii chłopców i dziewcząt awansowali do finałów ogólnopolskich.