Boks w Grudziądzu Gnieźnianie na piątkę

2009-09-20

W sobotę (19 września) Gnieźnieńscy bokserzy mieli okazję zmierzyć się z rywalami w Kopernikowskim Turnieju Bokserskim w Grudziądzu na którym Gniezno reprezentowało trzech zawodników: Damian Wiśniewski, Szymon Bubacz i Mateusz Rogowski.

Po wielogodzinnych zmaganiach Gnieźnianie uplasowali się odpowiednio w swoich kategoriach wagowych i tak:

I miejsce Szymon Bubacz w wadze 66 kg. Który pokonał jednogłośnie Patryka Andrzejewskiego z Grudziądza.
II miejsce zajął Mateusz Rogowski w wadze 66 kg. Który uległ na punkty z brązowym medalistą Polski – Rafałem Perczykiem z Warszawy
III miejsce Damian Wiśniewski w wadze 81 kg. W półfinale przegrał po wyrównanej walce stosunkiem głosów 2:1 z aktualnym Mistrzem Polski Piotrem Walczakiem z Legii Warszawa