Ciężki mecz KS Gniezno rocznik 98

2011-10-02

W sobotę 1 października na stadionie przy ulicy Strumykowej doszło do ważnego spotkania dwóch jak dotąd nie pokonanych drużyn w lidze Trampkarza Młodszego Gr. C2 pomiędzy gospodarzem KS Gniezno i drużyną przyjezdną z Poznania tamtejszą Wartą.

Już w pierwszej minucie po błędzie gnieźnieńskiej obrony wynik mógł ulec zmianie. Jednakże zastępującego Wiktora Beśkę w bramce, na co dzień grający w polu Banicki Adam spisał się wyśmienicie wygrywając pojedynek sam na sam. Kolejne minuty pierwszej połowy przebiegały w ferworze walki i chęci dominacji na boisku. W 10 min dla gnieźnian podyktowany został rzut wolny, jednakże strzał Oskara Kozłowskiego był za słaby a bramkarz nie miał problemów z wybronieniem uderzenia. Do końca pierwszej odsłony zawodnicy walczyli o każdą piłkę usiłując zmienić wynik, który po mimo wysiłku jednej jak i drugiej drużyny nie uległ zmianie.

W drugiej części spotkania już na samym początku Warciarze popisują się ładną akcją, którą zamieniają wynik na 0:1. Od tego momentu gnieźnianie zaczynają grać nerwowo nie mogąc chwycić swojego rytmu gry. Dopiero w 55 minucie ciężar gry wziął na siebie kapitan, który po podaniu z głębi boiska wyszedł sam na sam z bramkarzem i wyrównał wynik spotkania. Kolejne minuty pokazały walkę o każdy centymetr boiska i chęć wygrania jednej jak i drugiej drużyny. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem remisowym w ostatnich minutach gnieźnianie wykonują rzut rożny, z którego poda zwycięska bramka a strzelcem jest po raz drugi w tym spotkaniu Kozłowski Oskar.  Duże podziękowania za walkę i stworzenia dobrego widowiska drużyny z KS Gniezno oraz drużyny z Warty Poznania.

SKŁAD KS GNIEZNO: Kozłowski Oskar, Pawłowski Mateusz, Śmiłowski Oskar, Jarzyński Patryk, Garstka Tobiasz, Pawlak Kacper, Serwatka Kacper, Kabziński Szymon, Gralak Jakub, Przybylski Szymon, Banicki Adam, Błaszak Łukasz, Smelkowski Jakub, Śmigowski Radosław.

Kolejne spotkanie KS Gniezno rozegra już za tydzień 8października o godzinie 12.00 z VITCOVIA Witkowo w Gnieźnie na Stadionie Miejskim w Gnieźnie ul. Strumykowa, wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania.