Czarni Czerniejewo pokonują na wyjeździe Kicin. Hart trick Alana Tomaszewskiego - Fotorelacja

2013-08-25

Komplet punktów z spotkania wyjazdowego przywiozła w sobotę 24 sierpnia drużyna Czarnych Czerniejewa. W drugiej kolejce nowego sezonu w ramach rozgrywek poznańskiej klasy A grupy 1 przeciwnikiem piłkarzy z Czerniejewa była ekipa LKS-u Kicin. Podopieczni Marka Gierałki spotkanie rozstrzygnęli na swoją korzyść pokonując ekipę z Kicina w stosunku 3:1. Bohaterem meczu w Kicinie w zespole Czarnych Czerniejewo okazał się Alan Tomaszewski, który ustrzelił w tym spotkaniu hart tricka.

Pomocnik Czarnych Czerniejewo swój festiwal strzelecki w Kicinie, rozpoczął w pierwszej połowie zapisują dwa gole na swoim koncie. Najpierw Alan Tomaszewski w 15 minucie po trafieniu z jednego metra zmusił do kapitulacji bramkarza wyprowadzając tym samy swój zespół na prowadzenie 1:0. Przy tej akcji, po której padł pierwszy gol dla zespołu z Czerniejewa asystowali Tomaszewskiemu między innymi Zbigniew Bartkowiak, który wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy oraz Patryk Kusy, który walczył o piłkę w powietrzu z bramkarzem  z Kicina. Drugi gol dla piłkarzy z Czerniejewa, którego autorem okazał się ponownie Alan Tomaszewski został zdobyty w 30 minucie gry. Po egzekwowanym rzucie wolnym przez mateusza Kulińskiego i błędzie obrony Kicina pomocnik z Czerniejewa strzałem z głowy z 5-tego metra umieścił celnie piłkę w bramce gospodarzy. Do przerwy wynik meczu w Kicinie, nie uległ zmianie. I Czarni Czerniejewo do przerwy prowadzili w stosunku 2:0.

Po zmianie stron w meczu padły jeszcze dwie bramki i to dla obu drużyn. W 55 minucie gola kontaktowego dla Kicina zmniejszającego za razem prowadzenie Czarnych Czerniejewo do 2:1 zdobyli gospodarze sobotniego meczu. Ostatnie słowo jednak w tym spotkaniu należało do podopiecznych Marka Gierałki a właściwie do Alana Tomaszewskiego, który w 85 minucie zdobył dla swoje drużyny trzeciego gola pokonując bramkarza miejscowych w sytuacji sam na sam z nim. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Czerniejewa, który pokonał zespół z Kicina w stosunku 3:1.

A już w sobotę 31 sierpnia Czarni Czerniejewo, rozegrają kolejne swoje spotkanie mistrzowskie na wyjeździe. Przeciwnikiem podopiecznych Marka Gierałki będzie tym razem zespół Poznania FC.

Skład Czarnych Czerniejewo: Stanislawski - Zbigniew Bartkowiak, Półtorak, Kuliński, Winkel -Krzysztof Bartkowiak (55. min Czech), Jakub Maćkowiak, Kozioł (75 min. Lenc), Kusy, Ĺuczak(89 min. Sobkowiak) – Tomaszewski