Czarny weekend laskarzy Startu 1954 i Stelli

2010-05-09

Niestety nie zaliczą do udanych tego weekendu hokeiści tak Stelli Gniezno, jak i Startu Gniezno. Po przegranych sobotnich meczach spotkaniach w ramach trwających Mistrzostw Polski w hokeju na trawie seniorów w sezonie 2009/2010 i to przed własną publicznością na boisku GOSiR mieszczącym się przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie. W dniu dzisiejszym czyli w niedzielę 9 maja oba nasze zespoły również u siebie doznały dwóch następnych porażek i to z drużynami z Poznania.

Najpierw Stella Gniezno uległa aktualnemu liderowi tabeli Grunwaldowi Poznań w stosunku 0:9 przegrywając do przerwy z wojskowymi 0:4. Start 1954 po  wczorajszej porażce z Grunwaldem Poznań (2:12), w dniu dzisiejszym uległ co może być dużą niespodzianką AZS AWF Poznań w stosunku 1:5 przy prowadzeniu akademików do przerwy 0:2.