Czwarta porażka Lechity Kłecko w nowym sezonie

2013-09-15

Nadal bez punktów w rozgrywkach poznańskiej klasie okręgowej grupie wschód w nowym sezonie, są piłkarze Lechity Kłecko. W sobotę 14 września po raz czwarty zespół Lechity Kułacko schodził z boiska pokonany. Tym razem podopieczni Marka Iwińskiego, musieli uznać w meczu wyższość KS Łopuchowo przegrywając spotkanie 1:0.

O ty że punkty pozostaną w Łopuchowie zadecydowała druga połowa meczu gdyż w pierwsza część spotkania przy kilku sytuacjach strzeleckich w wykonaniu obu drużyn zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Jedyny gol w sobotnim meczu dla gospodarzy został zdobyty w 50 minucie meczu. Wprawdzie kłeczcanie w pierwszej jak i drugiej połowie mięli kilka sytuacji stuprocentowych do pokonania golkipera z Łopuchowa między innymi Łukasz Kołodziejski, Tomasz Błaszczyk czy Sebastian Kołodziejski. Lecz ostatecznie spotkanie zakończyło się czwartą porażką Lechity Kłecko z drużyną KS Łopuchowo w stosunku 1:0. Po tej porażce Lechita Kłecko nadal zamyka ligową tabelę z zerowym dorobkiem punktowym.

Kolejnym przeciwnikiem Lechity Kłecko, tym razem na własnym trenie będzie w dniu 21 września zespół Stelli Luboń Początek tej potyczki piłkarskiej zaplanowano na godzinę 16.00.