Czwarta porażka Mieszko Gniezno

2009-08-30

W sobotę 29 sierpnia, po raz czwarty w trwającym sezonie 2009/2010 piłkarze Mieszka Gniezno  wrócili na tarczy z spotkania wyjazdowego. Biało-niebiescy tym razem gładko polegli w Nowym Tomyślu przegrywając z miejscową ekipą Polonii 3:0.

Nie da się ukryć, że gospodarze od samego początku sobotniej potyczki mieli przewagę nad gnieźnianami. W 14 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Seweryn Fiołek. Kolejny gol dla Poloni padł w 24 minucie, po którym to miejscowi prowadzili 2:0 po strzale Roberta Hirscha. W pierwszej połowie zarówno jeden jak i drugi zespół nie zdobył już żadnej bramki. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem Poloni Nowy Tomyśl.

Po zmianie stron nadal podobnie jak w pierwszej przewagę posiadał drużyna z Nowego Tomyśla. Efektem tak dobrej gry gospodarzy była zdobyta trzecia bramka. W 65 minucie golkipera Mieszka Gniezna tym razem pokonał Dmytro Koshakov. Ostatecznie gospodarze wygrali spotkanie z ekipą Mieszka 3:0.

Po czwartej porażce z rzędu drużyna Mieszka Gniezno zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ligowej  z zerowym dorobkiem punktowym.

Kolejne spotkanie piłkarze Mieszka rozegrają w najbliższą sobotę, 5 września,  ponownie na wyjeździe tym razem w Inowrocławiu gdzie zmierzą się z miejscową ekipą Goplanii. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17.