Dobry początek sezonu w wykonaniu juniora młodszego Mieszka-Carbon Gniezno - Fotorelacja

2013-09-16

Dwa zwycięstwa i sześć punktów zainkasowali na początek nowego sezonu 2013/2014 juniorzy młodsi Mieszka-Cabron Gniezno. Po zeszłotygodniowym wyjazdowym zwycięstwie podopiecznych Dariusza Kuryło z Kiszkowem z juniorami młodszymi  Wełnianki 5:3  (ramki: Urbaniak, Maślij, Kiełpiński 2,Warsiński),w niedzielę 15 września młodzi mieszkowcy pokonali na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie trzeci zespół Warty Poznań w stosunku 3:1.

Wszystkie bramki w niedzielnym meczu dla drużyny juniora młodszego Mieszka-Carbon Gniezno padły w pierwszej połowie. Po 30 minutach juniorzy Mieszka-Carbon Gniezno prowadzili bowiem z swoimi rywalami 3:0, a na listę strzelców wpisali się Sanok, Zieliński i Kasprzyk. Później do głosu doszli piłkarze Wart, którzy w 32 min. zdobyli gola na 3:1. W innych sytuacjach od utraty bramki zespół Mieszka-Carbon Gniezno, broniła poprzeczka i dobrze dysponowany golkiper biało-niebieskich Mikołaj Miczyński, który obronił karnego w 40 min. W drugiej połowie gra toczyła się z lekką przewagą młodych piłkarzy Warty. Jednak nie potrafili oni udokumentować jej bramkami i ostatecznie spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem.

Skład Mieszka-Carbon Gniezno Miczyński, Kolanko, Warsiński, Dudek, Miętkiewicz, Urbaniak, Sanok, Ciesielski, Brylewski, Zieliński, Kasprzyk. Rezerwowi: Gawłowski, Śliwiński, Wielgorecki, Stachowiak,  Kaczmarek, Wielgorecki, Walczak, Kiełpiński, Danielewicz, Maślij.