Dotkliwa porażka MKK Gniezno na swoim terenie... - foto i video relacja

2012-01-14

14 stycznia o godzinie 14:00 w hali sportowej Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mieszczącej się przy ul. Jolenty 5, rozegrano mecz III ligi koszykówki mężczyzn pomiędzy MKK Gniezno a Tarnowia Tanowo Podgórne.

Goście od samego początku przejęli przewagę i na parkiecie jak i na tablicy wyników z kwarty na kwartę powiększając różnicę wyniku spotkania. Problemy w grze obronnej sprawiły, że ekipa Tarnovii w całym spotkaniu uzyskali aż 114 pkt wykorzystując przewagę na poszczególnych pozycjach oraz w grze na tablicach. Mimo ambicji zawodników MKK mecz zakończył się wysoką porażką 114 : 71 (32-21 , 25-12 , 31-16 , 26-22 )

Najwięcej punktów dla MKK zdobyli: Konowalski 20, Golasiński 15, Dobrzycki 14, Nowiński 9.

Zawodnicy MKK muszą jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i skoncentrować się na następnym pojedynku z zespołem PBG BASKET Poznań, który odbędzie się w najbliższą sobotę w hali przy ul. Jolenty. Początek tego spotkania o godz. 14.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem MKK Gniezno – Tarnowia Tarnowo Podgórne 71:114

Już dziś na to spotkanie wszystkich kibiców koszykówki serdecznie zapraszamy .