Druga wygrana X Club Hofi z Poison Arrow Gniezno w Pucharze Wielkopolski w Darta

2009-09-09Zaledwie dwa dni temu te dwie drużyny spotkały się aby rozegrać pierwszy mecz po wakacjach zarazem pierwszy mecz każdej z drużyn po wyjściu ze swoich grup w Pucharze Wielkopolski.

X Club Hofi w dniu dzisiejszym (9 września) rozegrał rewanżowe spotkanie z drużyną Poison Arrow Gniezno. Wcześniejszy ich mecz zawodnicy Leszka Hoffmanna wygrali bardzo wysoko lecz dzisiaj obydwie drużyny miały już nieco utrudnione zadanie ponieważ zagrali w innym miejscu lokalu co dało się zauważyć po niższym poziomie ich gry (brak masków) . Zawodnicy Leszka Hoffmana  trochę zlekceważyli przeciwnika co zawodnicy kapitana Pawła Wiosny skrzętnie wykorzystali. Udało im się zdobyć co prawda  dwa legi więcej niż w poprzednim spotkaniu to jednak nadal zbyt mało aby choć dotrzymać kroku rywalom.

Ostatecznie X Club Hofi wygrywa z Poison Arrow Gniezno 9:1 w legach 18:5

Jedyny w tym spotkaniu co zdobył maksa na 19 zdobywając 171 pkt był Artur Jeżowski.

W dalszych rozgrywkach pucharowych redakcja SportGniezno.pl obydwu drużynom życzy powodzenia i jako pierwsi o tym napiszemy.

(TK)

 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,Druga_wygrana_X_Club_Hofi_z_Poison_Arrow_Gniezno_w_Pucharze_Wielkopolski_w_Darta.html