Drugie zwycięstwo młodzików młodszych Mieszka Gniezno - Fotorelacja

2013-09-15

Drugie zwycięstwo odnieśli młodzicy młodsi Mieszka Gniezno (rocznik 2002). Tym razem młodzi gnieźnianie pewnie pokonali w Pobiedziskach swoich rówieśników z Huraganu 6-1. Był to drugi bardzo dobry mecz biało-niebieskich, którzy coraz lepiej czują się na dużym boisku.

Pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem 5-0 a mogło być ono zdecydowanie  wyższe lecz zbyt łatwo marnowaliśmy dobre sytuacje bramkowe.

Druga połowa była bardziej wyrównana i zakończyła się remisem 1-1 chociaż w ostatnich 5 minutach powinniśmy strzelić kilka bramek gdyż okazje do tego mieliśmy stuprocentowe.

Podsumowując można stwierdzić że był to bardzo fajny mecz a na specjalne wyróżnienie zasłużył Hubert Matlak.

Huragan Pobiedziska - Mieszko Gniezno 1-6 (0-5)
bramki: Kacper Zimmer 3, Jakub Basiński 2, Olivier Zakrzewicz 1

Mieszko: Szymon Steć - Nikodem Kęczkowski, Kacper Kubiak, Jakub Kuczewski, Maciej Mierzwiak - Adam Kowalski,  Jakub Basiński, Olivier Zakrzewicz - Kacper Zimmer, a także Jakub Bobkiewicz, Bartosz Kwitowski, Hubert Matlak, Dawid Malęgowski, Jakub Dzięcielski, Dawid Tomczyk