Dwie porażki jedno zwycięstwo MKS Trzemeszno

2011-09-07

MKS Trzemeszno zainaugurował w dniach 3 – 6 września nowy sezon w rozgrywkach grup młodzieżowych na boiskach otwartych. A oto wyniki osiągnięte młodzieżowe zespoły z Trzemeszna.

Mieszko I Gniezno – MKS Trzemeszno 10:0 – młodziki

Fatalnie sezon rozpoczęli młodzicy MKS-u Trzemeszno. W pierwszym spotkaniu rundy jesiennej nasz zespół przegrał w Gnieźnie z tamtejszym Mieszko I aż 10:0. W meczu tym nasi młodzi piłkarze zaprezentowali jeszcze wakacyjną formę oddając mecz bez walki.

Od samego początku Gnieźnianie nie schodzili z połowy gości. Górowali oni w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Na bramki długo nie trzeba było czekać. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0, a Trzemesznianie nie oddali ani jednego strzału na bramkę. Druga połowa niewiele różniła się od pierwszej. Jedynym zawodnikiem naszej drużyny, który próbował nawiązać walkę był Szymon Meller. To właśnie jemu w drugiej połowie udało się stworzyć dwie akcje, po których oddał strzały. Po jednym z nich bramkarz Mieszka sparował piłkę na rzut rożny, po którym głową w poprzeczkę trafił Kacper Piechowiak. Reszta naszych zawodników wyglądała jakby była jeszcze na wakacjach i najwyższa pora, żeby obudzili się oni przed następnym spotkaniem.

W następnej kolejce, w piątek 9 września nasz zespół rozegra spotkanie wyjazdowe z zespołem Piasta Kobylnica.

Skład MKS-u Trzemeszno:
Damian Stempuchowski, Alan Giza, Jonasz Wierzchucki, Marcin Bloch (c), Norbert Kurek, Alan Powała, Kacper Piechowiak, Karol Kaczmarek, Szymon Meller, Eryk Grzegorski, Patryk Różycki. Ponadto grali: Oskar Surówka, Szymon Łukowski, Dawid Kasprzak, Bruno Kaźmierczak, Norbert Ciszak, Kamil Kustra oraz Mateusz Reklewski. Trener: Bartosz Górny, Kierownik drużyny: Grzegorz Witkowski

Mieszko Gniezno – MKS Trzemeszno 3:0 – trampkarze

W niedzielę 4 września o godzinie 15:00 trampkarze MKS-u Trzemeszno zainaugurowali sezon meczem wyjazdowym z zespołem Mieszka Gniezno. Mimo przewagi to Gnieźnianie byli skuteczniejsi wygrywając 3:0.

Już w 5 minucie spotkania bramkarz MKS-u Norbert Mazur pechowo się poślizgnął co wykorzystał napastnik gospodarzy, strzelając do pustej bramki. Po tej bramce Trzemesznianie ruszyli ostro do ataku. Niestety z trzech stuprocentowych sytuacji Miłosza Smarzyńskiego, Marcina Kaźmierskiego i Michała Witkowskiego żadna nie została wykorzystana. Po tym okresie gry Gnieźnianie otrzymali kolejny prezent od obrony, który wykorzystali i prowadzili już 2:0. Kolejna bramka dla gospodarzy padła po kuriozalnej sytuacji. Podczas przerwy w grze zawodnicy MKS-u korzystali z wody, jednak sędzia nie przerwał gry pozwalając na akcję zespołowi Mieszka. Zamieszanie to zostało w pełni wykorzystane przez Gnieźnian, którzy strzelili trzecią bramkę. W drugiej części gry nasi zawodnicy marnowali kolejne dogodne sytuacje przez co nie mogli tego meczu wygrać. Wg trenera naszego zespołu Piotra Łukiewskiego MKS nie zasłużył na tak wysoką porażkę w całym spotkaniu prezentując się dobrze, lepiej operując piłką, jednak rażąca nieskuteczność nie pozwoliła na wywiezienie choćby punktu.

W następnej kolejce nasz zespół zagra 10 września w Pobiedziskach z tamtejszym Huraganem.

Norbert Mazur, Filip Podrzycki, Hubert Siwa, Dawid Liberkowski, Bartosz Czajka, Kevin Fajfer, Marcin Kaźmierski, Hubert Słowik, Michał Witkowski, Aleksander Przybysz, Miłosz Smarzyński. Ponadto grał: Kacper Kowalczyk. Trener: Piotr Łukiewski

MKS Poltrans Trzemeszno – OKSIR Orlik Witkowo 18:0 – orliki

W poniedziałek 5 września na Stadionie Miejskim w Trzemesznie odbył się mecz inaugurujący sezon orlików, w którym MKS Poltrans Trzemeszno podejmował zespół OKSIR Orlik Witkowo. W całym spotkaniu widać było różnicę poziomów i to nasi zawodnicy wygrali zdecydowanie aż 18:0.

Bramki dla MKS-u zdobyli: Kacper Wegner 4, Mikołaj Korzycki i Paweł Poznachowski po 3, Kacper Czarnecki, Bartosz Sobański i Szymon Włodarczyk po 2 oraz Jakub Czarnecki i Kajetan Powała po 1.

Od początku spotkania nasi zawodnicy osiągnęli dużą przewagę. Widać było różnicę w grze, co spowodowane było faktem, że nasi zawodnicy trenują już 3 lata, a rywale dopiero rozpoczynają przygodę z piłką. Akcję naszych zawodników były przemyślane, było dużo gry z pierwszej piłki, dośrodkowania w pole karne, a co za tym idzie ładne bramki. Zadowolenia z przebiegu spotkania nie krył trener naszego zespołu Sławomir Kupś, który podkreślał, że zawodnicy pokazali w tym spotkaniu wiele elementów wyćwiczonych podczas treningów. Ostatecznie nasi zawodnicy okazali się bezlitośni dla rywali gromiąc ich 18:0.

W następnej kolejce nasi zawodnicy udadzą się w sobotę 10 września na spotkanie wyjazdowe z Orkanem Działyń.

Skład MKS-u Poltrans Trzemeszno:
Oliwier Kaczmarek, Szymon Lisiecki, Sebastian Ferenc, Bartosz Czarnecki, Mikołaj Korzycki, Bartosz Sobański, Paweł Poznachowski, Kacper Czarnecki, Kacper Wegner, Sebastian Kamiński, Jakub Mytowski, Maciej Siwa, Eryk Chojnacki, Jakub Czarnecki, Krzesimir Kiełpiński, Michał Wojciechowski, Mikołaj Czarnecki, Hubert Adamski, Filip Przybysz, Kajetan Powała, Szymon Włodarczyk. Trener: Sławomir Kupś. Asystent trenera: Jacek Siwa, Kierownik drużyny: Przemysław Wegner

Rocznik 2003/2004 rozpoczyna treningi

Od 5 września ruszyły treningi najmłodszego zespołu MKS-u Trzemeszno, Żaków – rocznik 2003/2004. Treningi odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Trzemesznie.

Wszystkich chłopców z rocznika 2003/2004 chcących rozpocząć przygodę z piłką nożną serdecznie zapraszamy do przyjścia na trening. Treningi odbywać się będą w każdy poniedziałek o godzinie 16:00 oraz każdy czwartek o godzinie 15:30 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Trzemesznie.

Zajęcia prowadzić będzie trener-instruktor Grzegorz Witkowski, tel. kontaktowy – 667 200 476