Dwie wygrane młodzików z MKK Gniezno

2012-10-29

W miniony weekend kolejne spotkania ligowe rozegrały dwa zespoły młodzików MKK Gniezno. W sobotę na wyjazdowy mecz do Kościana udał się zespół młodzika starszego. O tym spotkaniu można napisać tylko że się odbyło, ponieważ podopieczni Tomasza Konowalskiego gładko rozprawili się z zespołem Obry Kościan 116:28. Na uwagę zasługuje jedynie fakt,że w ostatniej kwarcie zespół MKK zdobył aż 50 punktów.

Gnieźnianie zagrali w składzie: Kniaź Kacper 4 pkt, Kubicki Jakub 2, Piecchowiak Tomasz 6 (2x3), Milak Michał13, Kiełpiński Mikołaj 24(2x3), Leśniczak Piotr10(1x3), Tomczak Artur 2, Sztyma Aleksander 25(1x3), Dolata Adrian 4, Wietrzynski Dariusz 9, Zachwieja Łukasz 10 i Lorek Mikołaj 7.

Więcej emocji dostarczyli nam podopieczni Łukasza Staszkiewicza, którzy w ramach rozgrywek młodzika młodszego podejmowali na własnym terenie zespół Kosza Ostrów Wlkp. MKK doskonale rozpoczęło ten pojedynek wygrywając pierwszą kwartę 30:17. Kolejna kwarta kończy się tym samym rezultatem co pierwsza, ale niestety na korzyść gości. Tak więc do przerwy na tablicy remis 47:47. Po przerwie zawodnicy gospodarzy ponownie przejęli inicjatywę na parkiecie wygrywając kolejne odsłony 35:22,28:17 i całe spotkanie 110:86. Doskonałą formą strzelecką popisał się Mikołaj Kiełpiński, który w tym meczu zdobył aż 50 punktów!

MKK zagrałow składzie: Maciej Stube 0 pkt,  Kniaź Adam 2, Trafny Mateusz 10, Jankowski Filip 3, Knast Jakub 0, Andrzejewski Hubert 8, Milak Michał 25, Walkowiak Łukasz 0, Szczapa Tymoteusz, Walkowiak Piotr 8, Gaweł oliwier 4. Nakolejne spotkania ligowe zapraszamy 4 listopada o godz. 12 w hali przy ulicy Jolenty.