Faworyci Mistrzostw Powiatu wygrali swoje pojedynki!

2013-03-03

W Łubowie 2 marca, rozegrano pierwszy z trzech turniejów finałowych Mistrzostw Powiatu Gnieżnieńskiego w piłce siatkowej mężczyzn. Finaliści pokazali siatkówkę na wysokim poziomie. Zespoły wystąpiły w najsilniejszych składach. Zarówno Pelikan jak i Witkowo nie odbiegali umiejętnościami od bardziej doświadczonych siatkarzy Hurtowni Sportowej i Piasta 1, lecz udało im się wygrać tylko po jednym secie.

W pojedynku o miejsca 9-10, Old Boy Łubowo bez problemów pokonał młodych siatkarzy Adexu 3-0 i ostatecznie zajął dziewiąte miejsce w tabeli. Zespoły kończące rozgrywki otrzymały pamiątkowe statuetki uczestnictwa.

Mecze sędziowali P.Cielaczyk i R.Filipiak.

Wyniki rozegranych spotkkań:
Adex Transport Gniezno - Old Boy Łubowo  0-3  15-25, 17-25, 11-25
Hurtownia Sportowa Gniezno - Pelikan Żydowo  3-1  25-20,  25-19, 21-25, 25-17
Piast 1 Łubowo - Witkowo  3-1  25-13, 22-25, 25-18, 25-22

TABELA po 1 rundzie finałowej:
1. HURTOWNIA SPORTOWA ,,TROPSPORT,, Gniezno  -  28  29-5  +192
2. PIAST 1 Łubowo                                                                     26  28-6  +188
3. PELIKAN Żydowo                                                                   21  25-14 +77
4. WITKOWO                                                                               16  19-16  +8