Finał II Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych

2010-11-14

W dniu 9 listopada Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolski Związek Unihokeja w Poznaniu i Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska" zorganizowały w hali II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie Finał II Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych organizowanych w ramach Licealiady 2010/2011.

Do zawodów do zawodów zostało zakwalifikowanych 6 drużyn chłopców reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z obszaru całej Wielkopolski.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Tomczak z ZSP nr2 w Gnieźnie
Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju został Jakub Kaszyński z II LO w Gnieźnie.
Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Bukowski z ZSP nr 1 w Swarzędzu zdobywając 6 bramek.
Chłopcy otrzymali kije do gry w unihokeja firmy CNANDIEN ufundowane przez głównego sponsora Wielkopolskiej Licealiady w Unihokeja firmy MADAR POLSKA dystrybutora sprzętu do gry firmy EXEL i CNANDIEN.
Nagrodę specjalną - torbę na kije do unihokeja firmy CNANDIEN i 5 piłeczek za zwycięstwo w klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców i dziewcząt otrzymało II L.O. im. Dąbrówki w Gnieźnie.

Awans do Finału Ogólnpolskiego w Unihokeja organizowanego na Festiwalu Unihokeja w Elblągu w ramach Licealiady SZS 2010/2011 wywalczyła drużyna z ZSP nr 2 w Gnieźnie.

Puchary ufundowane przez starostę gnieźnieńskiego Krzysztofa Ostrowskiego wręczył pan Krzysztof Kamiński z II LO w Gnieźnie i Tomasz Wojciechowski wiceprezes Wielkopolskiego Związku Unihokeja w Poznaniu.

Zawody sędziowali licencjonowani sędziowie Polskiego Związku Unihokeja: Karolina Dutkiewicz, Piotr Dulat i Piotr Wojciechowski.