GDLD - Remisowy pojedynek pomiędzy Joker vs Żubry

2012-10-23

W sobotni wieczór 20 października w pubie Ósemka mieszczącym się przy ulicy Wyszyńskiego, rozegrano kolejny mecz Drużynowej Gnieźnieńskiej Ligi Darta sezonu 2012/2013, pomiędzy drużynami Joker i Żubry.

Spotkanie od samego początku przeplatało zwycięstwami i przegranymi  i do samego końca nie było wiadomo jak się zakończy. Ostatecznie jednak pojedynek kończy się w setach remisowo 5:5 choć w legach lepsi okazali się zawodnicy z Jokera 13:12.

Wyniki rozegranego spotkania:

Joker                            Żubry                                 Sety      Legi
Single
Henryk Siódmiak – Krzysztof Chojnacki                                  0:1       1:2
Przemysław Ratajczak – Dariusz Tomyślak                           0:1       1:2
Mariusz Woźniak – Dawid Chojnacki                                      1:0        2:0
Piotr Miedzianowski – Marek Tymyślak                                   1:0        2:1

Deble
M. Siódmiak/P. Ratajczak – D. Chojnacki/M.Tomyslak          1:0        2:0
M. Woźniak/P. Miedzianowski – K. Chojnacki/D. Tomyślak   0:1      1:2

Single
Mariusz Siódmiak – Dariusz Tomyslak                                     0:1    0:2
Przemysław Ratajczak – Krzysztof Chojnacki                          0:1    0:2
Mariusz Woźniak – Marek Tomyślak                                          1:0    2:1
Piotr Miedzianowski – Dawid Chojnacki                                   1:0   2:0
Wynik                                                                                              5:5  13:12