GDLD po kolejnych rozegranych spotkaniach ligowych!

2012-10-28

W dniach między 21 a 24 października rozegrano kolejne dwa mecze w Gnieźnieńskiej Drużynowej Lidze Darta i tak 21 października w pbie Sing Sing mieszczącym się przy ulicy Mieszka, zagrały Żubry (to ich już drugi mecz) z Pyrlandią, których było to pierwsze spotkanie w lidze w tym sezonie. Mecz dramatyczny choć z przewagą na kożyść drużyny Żubry, która to ostatecznie konfrontację pod tarczą kończy zwycięsko wygrywając w setach 6:4

Jakrze mylną decyzję podjął kapitan drużyny Hofiki -  Leszek Hoffmann pozostawiając zawodników „na pożarcie” w pierwszej części meczu pozostając na rezerwie, sądząc, że sobie bez niego poradzą w rozegranym 24 października, kolejnym spotkaniu GDLD w Piwiarni Warecka mieszczącej się przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie. Hofiki miały zagrać z równie mocną drużyną Poison Arrow. Jak i pierwsze spotkanie Żubry z Pryrlandią tak i ten pojedynek był nie mniej dramatyczny od poprzedniego. Leszek Hoffman zagrał dopiero od debli. Pierwszą część czyli single i jeden mecz deblowy to prowadzenie Hofików lecz w drugiej połowie spotkania nie pomogły dwa i tylko te dwa wygrane pojedynki Leszka Hoffmanna, który zastąpił Mateusza Wawrzyniaka i do głosu doszli zawodnicy z Poison Arrow nadrabiając zaległości i to z nawiazką, która doprowadziła do wygrania całego spotkania kończąc wynikiem 6:4 w setach.