Gimnazjum nr 1 Mistrzami Otwartych Mistrzostw Gniezna w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych - Wyniki oraz Foto relacja
2013-04-26
26 kwietnia szkoły gimnazjalne zakończyły dwudniowe Otwarte Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w pływaniu, które odbywały się na basenie Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mieszczącego się przy ulicy Jolenty 5. W dniu dzisiejszym udział wzięli uczniowie z gimnazjów z terenu Gniezna oraz Kłecka i Witkowa.
Organizatorem mistrzostw był Urząd Miasta w Gnieźnie wspólnie z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji a z ramienia Urzędu Miasta na zawodach obecny był Inspektor ds. Sportu w UM Marek Szczepanowski.
Na zakończenie najlepsi otrzymali pamiątkowe medale a puchary otrzymały w klasyfikacji grupowej szkoły, której kolejność końcowa kształtowała się następująco:
1. Gimnazjum nr 1
2. Gimnazjum nr 3
3. Gimnazjum nr 2
Pełne wyniki z mistrzostw SP pojawią się po niedzieli!
Wyniki Otwartych Mistrzostw Gniezna w Pływaniu Gimnazjów Dziewcząt i Chłopców
rocznik 1998/99 - 25 m st. motylkowym dziewcząt
1 Masłowska Olga Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:16:24
2 Pietruszewska Martyna Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:17:66
3 Bieniara Aleksandra Gimnazjum Czerniejewo 0:17:97
4 Słomian Weronika Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:18:34
5 Frydrychowicz Natalia Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:18:35
6 Kałamaga Izabela Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:19:47
rocznik 1998/99 - 25 m st. motylkowym chłopców
1 Karcz Mikołaj Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:15:60
2 Kasprzyk Filip Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:16:62
rocznik 1997 - 25 m st. motylkowym dziewcząt,
1 Nowaczyk Weronika Gimnazjum Witkowo 0:16:61
2 Jung Zuzanna Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:18:90
rocznik 1997 - 25 m st. motylkowym chłopców
1 Szuba Eryk Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:13:00
2 Skupiński Piotr Gimnazjum nr 2 Gniezno 0:16:75
rocznik 1998/99 - 50 m st. dowolnym dziewcząt
1 Zabiszak Paulina Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:30:82
2 Masłowska Bogna Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:33;05
3 Kałamaja Izabela Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:33:72
4 Frydrychowicz Natalia Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:34:21
5 Słomian Weronika Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:34:98
rocznik 1998/99 - 50 m st. dowolnym chłopców
1 Kasprzyk Filip Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:31:75
2 Mikołajczak Wojciech Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:32:92
3 Strzyżewski Szymon Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:33:66
4 Budzyński Hubert Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:34:87
5 Waśkowiak Patryk Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:38:78
6 Wasielewski Patryk Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:48:55
7 Baranowski Norbert Gimnazjum nr 1 Gniezno dyskwalifikacja
rocznik 1997 - 50 m st. dowolnym dziewcząt
1 Lewandowska Alicja Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:34:19
2 Machińska Pola Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:38:74
rocznik 1997 - 50 m st. dowolnym chłopców
1 Skupiński Piotr Gimnazjum nr 2 Gniezno 0:31:19
2 Młodzikowski Kamil Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:33:78
3 Śmigowski Robert Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:35:25
4 Jóźwiak Dawid Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:43:13
5 Nyka Szymon Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:48:00
rocznik 1998/99 - 50 m st. grzbietowym dziewcząt
1 Masłowska Olga Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:37:69
2 Pietruszewska Martyna Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:39:50
3 Bieniara Aleksandra Gimnazjum Czerniejewo 0:39:87
4 Zabiszak Paulina Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:40:75
5 Maciejewska Zuzanna Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:42:28
rocznik 1998/99 - 50 m st. grzbietowym chłopców
1 Zabiszak Piotr Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:34:93
2 Baranowski Norbert Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:35:87
3 Bernaciak Wojciech Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:36:44
4 Strzyżewski Szymon Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:38:62
5 Karcz Mikołaj Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:39:59
6 Waśkowiak Patryk Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:52:44
7 Wasielewski Patryk Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:57:25
8 Ogrodny Olaf Gimnazjum nr 2 Gniezno 1:00:13
9 Białobrzycki Konrad Gimnazjum nr 2 Gniezno 1:03:50
rocznik 1997 - 50 m st. grzbietowym dziewcząt,
1 Lewandowska Alicja Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:39:31
2 Wiatrowska Hanna Gimnazjum Kłecko 0:45:53
3 Dyc Natalia Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:46:28
4 Jung Zuzanna Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:47:22
rocznik 1997 - 50 m st. grzbietowym chłopców
1 Szuba Eryk Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:33:82
2 Młodzikowski Kamil Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:40:85
3 Jóźwiak Dawid Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:46:25
4 Białobrzycki Norbert Gimnazjum nr 2 Gniezno 0:52:78
5 Dyc Bartosz Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:55:60
rocznik 1998/99 - 50 m st. klasycznym dziewcząt,
1 Masłowska Bogna Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:44:68
2 Ratajczak Magdalena Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:45:12
3 Maciejewska Zuzanna Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:46:06
4 Machińska Pola Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:46:47
5 Pieczyńska Zuzanna Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:46:55
rocznik 1998/99 - 50 m st. klasycznym chłopców
1 Mikołajczak Wojciech Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:40:78
2 Bernaciak Wojciech Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:41:90
3 Zabiszak Piotr Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:42:16
4 Budzyński Hubert Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:45:54
rocznik 1997 - 50 m st. klasycznym dziewcząt,
1 Nowaczyk Weronika Gimnazjum Witkowo 0:45:03
2 Wiatrowska Hanna Gimnazjum Kłecko 0:51:81
3 Dyc Natalia Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:52:28
rocznik 1997 - 50 m st. klasycznym chłopców
1 Śmigowski Robert Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:41:07
2 Dyc Bartosz Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:45:61
3 Pogodziński Jakub Gimnazjum nr 3 Gniezno 0:55:22
4 Nyka Szymon Gimnazjum nr 1 Gniezno 0:59:25
5 Urbaniak Marcin Gimnazjum nr 2 Gniezno 1:02:53
rocznik 1997/98/99 - 100 m st. zmiennym dziewcząt (open)
1 Zabiszak Paulina Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:19:22
2 Masłowska Olga Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:21:47
3 Lewandowska Alicja Gimnazjum nr 3 Gniezno 1:24:89
4 Nowaczyk Weronika Gimnazjum Witkowo 1:26:23
5 Pietruszewska Martyna Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:26:31
6 Słomian Weronika Gimnazjum nr 3 Gniezno 1:29:03
7 Pieczyńska Zuzanna Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:30:81
8 Kałamaja Izabela Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:31:03
9 Masłowska Bogna Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:32:44
10 Frydrychowicz Natalia Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:34:75
11 Ratajczak Magdalena Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:40:09
12 Jung Zuzanna Gimnazjum nr 3 Gniezno 1:49:25
rocznik 1997/98/99 - 100 m st. zmiennym chłopców (open)
1 Szuba Eryk Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:11:72
2 Zabiszak Piotr Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:20:28
3 Bernaciak Wojciech Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:21:03
4 Kasprzyk Filip Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:22:25
5 Baranowski Norbert Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:22:34
6 Mikołajczak Wojciech Gimnazjum nr 1 Gniezno 1:26:07
Sztafeta 4 x 50 m gimnazjów dziewcząt i chłopców
1 Gimnazjum nr 1 Gniezno 2:04:15
2 Gimnazjum nr 3 Gniezno 2:17:13
3 Gimnazjum nr 1 Gniezno II 2:18:37
Klasyfikacja zespołowa gimnazjów dziewcząt i chłopców
1 Gimnazjum nr 1 Gniezno 389
2 Gimnazjum nr 3 Gniezno 94
3 Gimnazjum nr 2 Gniezno 28
4 Gimnazjum Witkowo 25
5 Gimnazjum Kłecko 16
6 Gimnazjum Czerniejewo 12
Tomasz Kostencki + foto/Wyniki Marek Szczepanowski
treść została wydrukowana ze strony http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,Gimnazjum_nr_1_Mistrzami_Otwartych_Mistrzostw_Gniezna_w_Plywaniu_Szkol_Gimnazjalnych_-_Wyniki_oraz_Foto_relacja.html