Gniewko Gniezno pokonuje Lecha Poznań!!!

2012-09-18

W poniedziałek 17 września najmłodszy ligowy zespół Gniewka Gniezno udał się na spotkanie w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej do Poznania na mecz z tamtejszym zespołem Lecha Poznań. Mimo okazałego zwycięstwa dwa dni wcześniej nad drużyną ze Środy Wielkopolskiej aż 9-1 gnieźnianie wcale nie byli faworytami tego meczu, jednak od pierwszego gwizdka sędziego widać było że są wstanie uzyskać korzystny wynik na boisku przeciwnika stawiając bardzo trudne zadanie przed chłopcami z popularnego Kolejarza.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gnieźnianie jednak po kilku minutach poznaniacy doprowadzili do remisu i wydawało się że będzie to wyrównany mecz, ale brak zdecydowania obrony poznaniaków skrupulatnie wykorzystywali gnieźnianie strzelając do przerwy aż 6 bramek tracąc tylko jedną. Po przerwie zawodnicy Gniewka nie zwalniali tempa kontynuując bardzo dobrą grę strzelili przeciwnikom jeszcze 4 bramki tracąc tylko jedną i mecz zakończył się wynikiem 10-2 dla Gniewka Gniezno. Dzięki temu zwycięstwu gnieźnianie zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie z kompletem punktów.

Barw Gniewka Gniezno w tym meczu bronili: Budasz Filip, Przybylak Patryk, Piotrowski Antoni, Pawłowski Dominik, Gręzicki Michał, Szymoniak Stanisław, Grzywnowicz Łukasz, Łuczak Kuba, Cypryański Mikołaj, Sawicki Mieszko, Góralski Marcel, Wojciechowski Samuel, Grzeszczak Krystian.

Następne spotkanie Gniewko Gniezno rozegra 29.09 o godz 13.00 na boisku Orlik w Gnieźnie podejmować będą zespól Lidera Swarzędz zapraszamy