Gniewko Gniezno pozostaje liderem! - Foto relacja

2013-05-28

26 maja w Dzień Matki, zawodnicy Gniewka Gniezno zmierzyli się z zaprzyjaźnionym klubem MKS Trzemeszno. Mecze między tymi zespołami były zawsze emocjonujące ze względu na wyrównany poziom umiejętności zawodników. Gniewni zrobili prezent swoim mamom i gościnni nie byli... W pierwszej połowie gnieźnianie objęli prowadzenie na 1:0 po bramce Nikodema Szocińskiego, który dobił piłkę po strzale Bartka Stręka. I była to jedna z nielicznych składnych akcji w tym meczu. Dużo strat z jednej i drugiej strony, masa błędów, ale bramkarze obu drużyn stanęli na wysokości zadania.

Początek drugiej połowy to napór MKS-u i kilka dobrych akcji, lecz bez wykończenia... Za to kontra zespołu z Gniezna i piękny strzał obrońcy Mikołaja Czapli, w samo okienko prawie z połowy boiska , daje jedną z najpiękniejszych bramek tej rundy i ustala wynik na 2:0.

Zespół Orlików Gniewka Gniezno nadal nie doznał porażki i umocnił się na pozycji lidera grupy.
Kolejne spotkanie to trudny mecz z lokalnym rywalem Mieszkiem Gniezno 2 czerwca o godz. 12:00.
(relacja Łukasz Malczewski)

Gniewko Gniezno reprezentowali: Konieczny Kamil, Krupa Piotr, Stręk Bartosz, Czapla Mikołaj, Gozdecki Maciej, Krzemiński Maksym, Szociński Nikodem, Łuczak Adam, Polus Patryk, Mikołajczak Czarek, Hanspol Paskal, Nożyński Nikodem, Srocki Bartek, Kwapiszewski Damian, Franczak Kacper, Nitka Jakub