Hokejowa drużyna juniorów KS Stella w finale!

2012-06-14

Drużyna juniorów Stelli rozegrała swoje ostatnie spotkanie o mistrzostwo Polski w hokeju na trawie w rundzie zasadniczej. Rywalem drużyny Stelli była drużyna L.K.. Rogowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stellistów w stosunku 2:1 (1:0).W normalnym czasie był wymiar remisowy 1:1 a bramki zdobyli dla Stelli w 15 minucie Koralewski Daniel a dla LKS Rogowo wyrównał w 65 minucie Sławomir Filip.

Przy wyniku remisowym są  karne zagrywki. Zwycięską bramkę dla Stelli zdobył Sebastian Hełma i ustalił zwycięski wynik 2:1.Drużyna juniorów już wcześniej zapewniła finał o tytuł mistrza Polski w którym grają: Pomorzanin Toruń, MKS Siemianowice, L.K.S. Gąsawa i Stella Gniezno.

Zapraszamy teraz na mecze naszych juniorów: 23 bm o godz. 17:00 Stella –Pomorzanin, i M.K.S Siemianowice-L.K.S Gąsawa, a  24 bm spotkanie rewanżowe.

Dla Stelli i trenera Rafała Grotowskiego jest sukcesem gra w finale o tytuł mistrza Polski .
Barwy Stelli w sezonie bronili: Wierzbicki Michał-kapitan, Budzyński Hubert ,Wojdanowicz  Piotr, Stupczyński Rafał, Naszko Dawid, Kowalski Dawid, Grajek Mateusz, Konieczny Mateusz, Lenartowski Marek, Drop Sebastian, Olszewski Szymon, Koralewski Daniel, Bayraktar Adam, Zamiara Mateusz, Hełma Sebastian.