Hurtownia Sportowa Piast Gniezno po raz piąty Mistrzem Powiatu!

2011-04-11

9 kwietnia w Łubowie odbyły się mecze finałowe siatkarzy, które dostarczyły dużo emocji. Poziom turnieju wysoki. Sędzia - Szymon Narożny.

W pojedynku o piąte miejsce zespół 2LO bez większych problemów pokonał PIASTA 2 Łubowo 3-1 /25-13,14-25,25-17,25-14/.

W drugim pojedynku o trzecie miejsce doświadczeni siatkarze STRACEŃCY Gniezno ulegli młodszym zawodnikom z UKS Witkowo 1-3 /21-25,25-20,22-25,19-25/.

Mecz wyrównany, widowiskowa gra obydwu drużyn, jednak zwyciężą zespół z Witkowa i  tym samym zajmuje trzecie miejsce.

Skład drużyny: Krzysztof Krall, Wojciech Szypuła, Maciej-Przemysław-Dariusz Reszelewscy, Marcin Orsztynowicz, Damian Krupa oraz Paweł Zazula, Michał Kuczyński,Krzysztof Janowski.

Dużych emocji dostarczył mecz o pierwsze miejsce pomiędzy HURTOWNIĄ SPORTOWĄ a PIASTEM Łubowo.  Pierwszego seta wygrała Hurtownia 25-22, w podobnym stosunku 25-21 drugiego seta wygrał Piast, zanosiło się więc
na wyrównany pojedynek. Mocnym atakiem i zagrywką Hurtownia zdecydowanie wygrała trzeciego seta 25-16.  W czwartym secie Piast poprawił blok i zagrywkę i wygrał wysoko 25-13  doprowadzając do wyniku 2-2 w setach.
Decydujący piąty set to poprawna gra Hurtowni Sportowej od samego początku seta przyniosła efekt w postaci wygranej 15-9 i całego spotkania 3-2.

Był to mecz godny finału Mistrzostw Powiatu.

"PIAST" Łubowo wystąpił w składzie:  Przemysław Sieradzki, Przemysław Śniegowski, Krystian Jałoszynski, Bartłomiej Kaczmarek, Błażej i Tomasz Kulczak, Patryk Kanclerz, Herbert Jung, Bartosz i Marcin Zamiara oraz Dawid Kolasiński. Opiekun-Ryszard Filipiak.

MISTRZ POWIATU - HURTOWNIA SPORTOWA Gniezno skład drużyny:
Artur Hoffmann - kapitan, Marcin Antoniak, Bartosz Kujawski, Bartosz Grzybowski, Piotr Wojtalik, Adrian Paczyński, Mateusz Tomaszewski, Marek Gaziński, Marek Pietrowicz oraz Marcin Frankowski, Jacek Wesołowski i Maciej Janicki.