I Grand Prix Kaskady - zakończone!

2013-02-25

24 lutego w Pubie Kaskada mieszczącym się przy ul. 3 maja 1 w Gnieźnie, odbył się pierwszy z serii Grand Prix Soft Darta (elektroniczny). Wystartowało dwunastu zawodników z czego jedna kobieta Ewa Fryc, która ostatecznie w turnieju zajęła trzecią pozycję oraz nowy junior Kuba Olejniczak. Mimo średniej frekwencji graczy w turnieju odczuwało się bardzo miłą i wesołą atmosferę a także nutę rywalizacji, która tego dnia była na wysokim poziomie. W zawodach czwartą pozycję zajął Krzysztof Chojnacki na trzecim miejscu wcześniej wspominana Ewa Fryc a w finale zmierzyli się Sławomir Nysiewicz, który spotkał się z Danielem Kucharskim.

Finał był bardzo wyrównany rzec można, że grano do ostatniej lotki. Sławomir wchodząc do finału z lewej strony musiał pokonać Daniela dwa razy. Pierwszego lega wygrał Daniel, następne 2 wywalczył Sławek i finał przeniósł się na prawą stronę rozpiski. Po bardzo wyrównanej walce ostatecznie Daniel wygrał 2:1 a Sławek uklasyfikował się na drugiej pozycji w Turnieju. Wszystkim przybyłym graczom dziękujemy za przybycie oraz miłą atmosferę i zapraszamy wszystkich w przyszłym miesiącu na kolejne GP Kaskady.

Data turnieju zostanie podana w najbliższym czasie.