Indywidualne Mistrzostwa Powiatu

2010-02-12

W hali Zespołu Szkół w Niechanowie w środę 10 lutego 2010r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym. Na starcie stanęło blisko pięćdziesięcioro dziewcząt i chłopców. Zawody stały na naprawdę wysokim poziomie sportowym i odbywały się w profesjonalnych warunkach.

3.    Trzaskawka Karol   - Gimnazjum Niechanowo

Najlepszych trzech zawodników otrzymało okolicznościowe medale. Dwóch pierwszych awansowało do finałów rejonowych.

Jednocześnie odbyły się zaległe mecze z ubiegłego tygodnia w ramach Mistrzostw Drużynowych Szkół Podstawowych. Wśród dziewcząt wygrała drużyna Łagiewnik Kościelnych w składzie: Frąckowiak Anna i Błachowiak Daria, a w kategorii chłopców Szkoła w Szczytnikach Duchownych : Jakub Różak i Jakub Andrzejewski. Zespoły te zdobyły jednocześnie tytuły wicemistrzowskie Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Podstawowych oraz uzyskały awans do finałów rejonowych.