Jakub Różak drugi na turnieju w Poznaniu.

2011-09-12

W sobotę i niedzielę 10 – 11.09 w Poznaniu odbywały się wojewódzkie turnieje kwalifikacyjne tenisa stołowego w kategorii młodzików i kadetów. Bardzo dobrze zaprezentował się grający pierwszy rok w  kategorii wiekowej kadetów zawodnik Stelli Niechan Jakub Różak, zajmując drugie miejsce. W ćwierćfinale pokonał kolegę klubowego Filipa Kujawę 3:0, w półfinale Marka Witczaka z Wyrzyska 3:1,a w finale uległ 1:3 z Nikodemem Maćkowskim z „Burzy” Drzeczkowo. Piąte miejsce zajął Filip Kujawa, a dziewiąte wśród dziewcząt Basia Jóźwiak. Wśród młodzików trzecie miejsce zajął Kamil Kwapich, drugie miejsce Marcin Gewert TTS Trzemeszno, a wygrał Dawid Błachowiak ze Spółdzielcy Kobylin. Jakub Różak , Filip Kujawa, Kamil Kwapich ze Stelli Niechan i Marcin Gewert z Trzemeszna awansowali do półfinałów które rozegrane zostaną 25 września w Kamieniu Krajeńskim.