Junior młodszy KS Gniezno pokonuje na własnym terenie Juranda Koziegłowy - Fotorelacja

2013-09-22

Trzecie już spotkanie w nowym sezonie rozegrali w poznańskiej klasie juniora młodszego piłkarze KS Gniezno. W sobotę 21 września podopieczni Roberta Cieślewicz na własnym boisku przy Strumykowej w Gnieźnie, podejmowali swoich rówieśników z drużyny Juranda Koziegłowy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem młodych piłkarzy KS Gniezno w stosunku 4:0.

Wszystkie cztery gole w tym meczu zostały zdobyte w drugiej części meczu gdyż pierwsza połowa przy dużej nieskuteczności strzeleckiej piłkarzy KS Gniezno, zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Gospodarze na prowadzenie 1:0 w drugiej części meczu wyszli w 55 minucie po golu zdobytym przez Mateusza Francuszkiewicza. Dziesięć minut później KS Gniezno prowadził już 2:0 po golu zdobytym przez Adama Banickiego. W 72 minucie biało-czerwoni strzelili swoim przeciwnikom trzecią bramkę, którą na swoim koncie zapisał Jakub Kolasiński. Ostatnią bramkę dla KS Gniezno, która ustaliła końcowy wynik meczu 4:0 dla podopiecznych Roberta Cieślewicza w 76 minucie zdobył Patryk Jarzyński.

Kolejny mecz zespół juniora młodszego KS Gniezno rozegra w sobotę 28 września mając za przeciwnika w Poznaniu zespół Maki.