Juniorki MKS MOS Gniezno po zaciętej walce remisują w drugim dniu Finałów Mistrzostw Polski piłki ręcznej kobiet

2013-05-21

W dniach od 20 do 25 maja w Krakowie rozgrywany jest Finał Mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej, w których udział biorą szczypiornistki z MKS MOS Gniezno. Pierwszy dzień rozgrywek to porażka gnieźnianek, którym przyszło się zmierzyć z miejscowa drużyną Kusy Kraków przegrywając zaledwie jednym punktem 22:21.

W drugim dniu czyli dzisiaj (wtorek - 21 maja) po godzinie 17.00 zawodniczki zakończyły pojedynek z ekipą z Gliwic, który był bardziej pasjonujący zarazem pełen emocji od tego rozegranego dzień wczesniej. Gnieźnianki pierwszą połowę przegrały 10:12. Po przerwie pełna mobilizacja i żadna ze stron nie cciała odpuścić. Gnieźnianki niewatpliwie zaczeły  przełamywać obronę gliwiczanek i w pewnym momencie gry wygrywały 19:15. Po tej czesci gry walka na parkiecie zrobiła sie nerwowa co nieco zdekoncentrowało gnieźnianki doprowadzając ostatecznie pojedynek do remisu 22:22.