Juniorzy młodsi z Techmet Pelikan Niechanowo remisują z K.S. Gniezno

2012-09-15

Techmet Pelikan Niechanowo remisuje z gospodarzem K.S. Gniezno (1:1) - WZPN junior młodszy. 15 września drużyna Techmet Pelikan Niechanowo rozegrał drugie spotkanie w ramach rozgrywek WZPN. Zespół prowadzony przez Bartłomieja Łobodźca oraz Szymona Robaszkiewicza zdobył jeden punkt remisując z zespołem juniorów młodszych K.S. Gniezno. Mecz zakończył się rezultatem (1:1) a do przerwy nasz zespół przegrywał jedną bramką strzeloną w 6\' przez rywali. Pierwsza połowa gry Techmetu to okres, w którym zespół próbował okrzepnąć na murawie aby zaatakować w drugiej połowie.

Na boisku w postawie naszych zawodników dominowało zacięcie sportowe, chęć zwycięstwa oraz ambicja a taka postawa przełożyła się na dobry wynik w meczu wyjazdowym tuż po porażce z UNIĄ Swarzędz. Mecz toczył się szybko a sędzia doliczył 4 min. gry co jeszcze bardziej zbudowało napięcie w samej końcówce meczu, w której K.S. Gniezno z furią próbował sforsować naszą obronę i zdobyć przeważającą bramkę. Dziś emocji nie brakowało do końca. Bramkę dla zespołu Techmet Pelikan Niechanowo zdobył Patryk Tym. W meczu Patryk również otrzymał żółtą kartkę. Dobrą postawę zaprezentował cały zespół.