KS Gniezno - Huragan Pobiedziska 5-0!

2011-09-25

Kolejny udany występ Trampkarzy Starszych KS.Gniezno. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Dariusza Śmiałowskiego był zespół Huraganu Pobiedziska. W sobotę o godzinie 10.00 na stadionie przy ul. Strumykowej przy bardzo ładnej pogodzie rozpoczęło się spotkanie KS Gniezno - Huragan Pobiedziska przed meczem obie ekipy zajmowały drugie i trzecie miejsce w tabeli co zapowiadało dobry mecz i duże emocje. Gospodarze od początku mocno zaatakowali czego efektem była szybko strzelona bramka bezpośrednio z rzutu rożnego przez Szymona Wachowiaka.

Gnieźnianie nie zamierzali zwalniać tempa i po kilku minutach drugiego gola strzelił Adam Karmoliński a pod koniec pierwszej połowy pięknym strzałem popisał się Filip Kruczyński i na przerwę KS Gniezno schodził z wynikiem 3-0. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i mimo korzystnego wyniku zawodnicy KS Gniezno nadal atakowali i strzelali kolejne
bramki na 4-0 podwyższył Adrian Chopcia a chwilę później na ten sam zawodnik na 5-0 a pod koniec meczu silnym strzałem z bezpośrednio z rzutu wolnego Mikołaj Stoiński ustalił wynik meczu na 6-0 dla KS Gniezno.

Kolejne spotkanie gnieźnianie rozegrają 1 października na własnym stadionie o godz. 10.00 podejmować będą zespół Wełnianki Kiszkowo zapraszamy.