KS Gniezno 1998 na prowadzeniu

2009-10-09

W środę 7 października najmłodszy zespół KS Gniezno rocznik 1998 wyjechał na kolejne spotkanie ligowe w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej do Swarzędza. Gnieźnianie od początku spotkania przystąpili do zmasowanych ataków bramki przeciwnika, jednak przez dłuższy czas zawodnicy ze Swarzędza skutecznie powstrzymywali dobrze grających zawodników KS Gniezno. Dopiero pod koniec pierwszej  połowy udało się pokonać bramkarza przeciwnika po ładnej bramce strzelonej przez Kacpra Popka. I gnieźnianie objęli prowadzenie 1:0 i z takim
wynikiem schodzili na przerwę. Po  zmianie stron mecz nadal przebiegał pod dyktando zespołu gnieźnieńskiego czego efektem były jeszcze strzelone dwie bramki, których autorami byli Kacper Popek i Oskar Kozłowski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem KS Gniezno 3:0. Po tym zwycięstwie zespół gnieźnieński jest na pierwszym miejscu w tabeli jako jedyny zespół zdobył komplet punktów.

W spotkaniu zagrali: Wiktor Beśka, Oskar Śmiałowski, Dawid Urbaniak, Paweł Siwka, Konrad Maćkowiak, Patryk Jarzyński, Radek Śmigowski, Oskar Kozłowski, Kuba Smelkowski, Kuba Gralak, Kacper Popek, Adrian Chopcia, Szymon Przybylski.