KS Gniezno 97 odprawił z kwitkiem MKS Trzemeszno

2010-09-12

W dniu dzisiejszym (12.09)  na stadionie przy ul. Strumykowej w Gnieźnie odbyło się kolejne spotkanie w ramach rundy wielkopolskiej ligi trampkarzy młodszych. Tym razem zespół KS Gniezno 97 podejmował bardzo silną drużynę MKS Trzemeszno. Mimo ogromnej przewagi gospodarzy pierwszą bramkę meczu zdobyli goście. Szybka kontra i wykorzystana sytuacja. Niespeszeni tym faktem gospodarze ciągle atakowali bramkę przeciwnika rażąc jednak nieskutecznością. Bramkarz gości również spisywał się doskonale, kilkakrotnie wybawiając swój zespół od straty gola. Do przerwy utrzymał się wynik niekorzystny dla piłkarzy KS Gniezno.

A po przerwie….. Nastąpił zmasowany atak naszego zespołu. Fale naszych ataków niestety rozbijały się o świetnie grającego golkipera gości. No, ale w końcu precyzyjnym strzałem popisał się Adrian Chopcia zdobywając wyrównującego gola. Gospodarze nadal atakowali, co przyniosło efekty w postaci kolejnych goli. Najpierw ponownie gola zdobył Adrian Chopcia, kilka minut później dwukrotnie do bramki rywali trafił Filip Kruczyński ustalając wynik meczu na 4:1 dla KS Gniezno. Dzięki temu zwycięstwu drużyna KS Gniezno pozostaje nadal liderem grupy 1 klasy C2.

A za tydzień wielkie derby Gniezna. KS Gniezno rocznika 97 rozegra mecz „wyjazdowy” z lokalnym rywalem Mieszko Gniezno. Patrząc na postawę naszych młodych graczy KS Gniezno rocznika 97 po niedzielnym meczu  należy mieć nadzieję że kolejne zwycięstwo jest w zasięgu podopiecznych Dariusza Śmiałowskiego.