KS Gniezno 98 wygrywa w Luboniu

2009-12-06

W sobotę, 5 grudnia, najmłodsi zawodnicy KS Gniezno 98 wzięli udział w VII Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Macieja Żurawskiego w Luboniu.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn a mianowicie: Warta Poznań I, Warta Poznań II, Poznaniak Poznań, Unia Swarzędz, Przemysław Poznań, Jurand Koziegłowy, Orkan Objezierze i KS Gniezno. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym”, co dało ogółem siedem meczy w ciągu całego dnia. Zespół KS Gniezno 98 okazał się tego dnia bezkonkurencyjny wygrywając wszystkie spotkania, a co za tym idzie, zajmując w tych rozgrywkach pierwsze  miejsce. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Adrian Chopcia z KS Gniezno, królem strzelców został Kacper Popek z KS Gniezno.

Barw KS  Gniezno 98 w tym turnieju bronili: Wiktor Beśka, Dawid Urbaniak, Oskar Kozłowski, Szymon Przybylski, Szymon Owczarzak, Adrian Chopcia, Kuba Smelkowski, Adam Karmoliński, Kacper Popek, Konrad Maćkowiak, Paweł Siwka i Patryk Jarzyński.

W dniu 12 grudnia  zespół KS Gniezno 98 weźmie udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Halowej Piłce Nożnej dla rocznika 1998 organizowanym przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.