KS Gniezno U98 Inauguracja ciężka, ale udana

2011-03-28

Dnia 27.03.2011 rozpoczęła się pierwsza kolejka o Mistrzostwo Wielkopolski Rocznika 1998. Podopieczni Bartosza Kapsy i Waldemara Kozłowskiego swoją inaugurację rozpoczęli w Objezierzu z tamtejszym Orkanem. Po bardzo słabej pierwszej połowie zawodnicy KS Gniezno U98 przegrywali 2: 0, po przerwie zmotywowani przez trenera drużyna zaczęła grać lepiej i skuteczniej. Przełomowym momentem było strzelenie kontaktowego gola przez Kozłowskiego Oskara a minutę później wyrównał Kacper Popek. Od tego momenty drużyna uwierzyła, że można z Objezierza wywieź komplet trzech punktów. Na pięć minut przed końcem spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pięknym strzałem popisał się Błaszak Łukasz ustalając wynik na 2: 3 dla KS Gniezno U98.

Kolejny mecz KS Gniezno U98 odbędzie się w środę 6 kwietnia 2011 przy ul. Strumykowej z Wartą Poznań. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.