KS Gniezno po raz drugi pokonał Medan Gniezno

2010-08-24

W poniedziałek 23 sierpnia, KS Gniezno przygotowujący się do nowego sezonu 2010/2011 w rozgrywkach pierwszej ligi futsalu, zmierzył się w meczu sparingowym  w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego z inną drużyną lokalną, występującą na co dzień w drugiej lidze UKS Medan Gniezno.

Jak pamiętamy, w pierwszej konfrontacji pomiędzy obiema drużynami, w której to piłkarze KS Gniezno byli gospodarzami, a do której doszło w czwartek 19 sierpnia, górą byli biało-czerwoni wygrywając tamte spotkanie 7:1. W rewanżu , w którym to drużyna UKS Medan Gniezno występowała w roli gospodarza tego spotkania po raz drugi lepszymi okazali się piłkarze KS Gniezno. Pod nieobecność trenera Jarosława Marchewskiego drużyna KS Gniezno prowadzona przez Bartosza Kapsę pokonała UKS Medan Gniezno tym razem w stosunku 7:4. Samo spotkanie rozpoczęło się od dwubramkowego prowadzenia KS Gniezno. W 6 minucie gry, bramkarza Medanu pokonał Paweł Kaźmierczak, a w 7 minucie biało-czerwoni prowadzili już 2:0 po golu strzelonym przez Mariusza Sawickiego. Zgromadzona publiczność na kolejną bramkę w wykonaniu KS Gniezno musiała czekać aż do 17 minuty, po której  gol strzelony  przez jednego z testowanych graczy KS Gniezno doprowadził do wyniku już 3:0. Gospodarze spotkania w pierwszej połowie odpowiedzieli tylko jednym celnym trafieniem do bramki KS Gniezno. Uczynił to Adrian Dąbrowski zmniejszając prowadzenie KS Gniezno do 3:1. Po zmianie stron w meczu podały jeszcze siedem goli z czego cztery były autorstwa piłkarzy KS Gniezno, a trzy graczy Medanu Gniezno. W drugiej odsłonie spotkania do bramki Medanu Gniezno celnie trafiali w zespole KS Gniezno – dwukrotnie Michał Tym (33, 40), a po razie uczynili to Dariusz Rychlowski (55) i zawodnik testowany (51). Dla Medanu Gniezno po jednej bramce natomiast strzelili – Adrian Dąbrowski (43), Patryk Gardynik (58) i Krzysztof Sosna (59).

Skład KS Gniezno: Wasielewski Michał, Fitt Tomasz, zawodnik testowany, Śniegowski Sebastian, Tym Michał, Sawicki Mariusz, Kaźmierczak Paweł, Heliasz Adam, zawodnik testowany, Stanisławski Sławomir, zawodnik testowany, Rychłowski Dariusz