KS Gniezno remisuje w Poznaniu. Bola 06 Poznań - KS Gniezno 1:1

2012-09-30

Siódme już spotkanie mistrzowskie w ramach rozgrywek poznańskiej B klasy grupy 1 rozegrali piłkarze KS Gniezno w trwającym sezonie 2013/2013. W niedziele 30 września podopieczni Piotra Kubalewskiego udali się do Poznnaia gdzie zmierzyli się z miejscową ekipą Boli 06. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 a co za tym idzie podziałem punktów w tabeli ligowej pomiędzy obiema druzynami.

Wynik niedzielnej potyczki pomiedzy drużynami Bola 06 Poznań a KS Gniezno został ustalony w drugich czterdziestupięciu minutach meczu. W pierwszej połowie odnotowano wynik bezbramkowy mimo że gnieźnianie mieli kilka dogodnych sytuacji do objęcia prowadzenia. Niestety bramkarza gospodarzy w stu procentowych sytuacjach strzeleckich nie potrafili pokonać Patryk Bogucki, który posłał piłke wprost bramkarza z Poznania, ani też Dariusz Szykowny czy Rafał Mucha.

Po zmianie stron to gospodarze meczu w 60 minucie mogli cieszyć się z prowadzenia 1:0. Do remisu 1:1 w 75 minucie doprowadził obrońca KS Gniezno - Dawid Śmiałowski. Po tej zdobytej bramce kontaktowej gnieźnianie podobnie jak w pierwszej części meczu mieli jeszcze kilka sytuacji do rozstrzygniecia spotkania na swoją korzyść. Lecz ,,celewniki” kilku piłkarz KS Gniezno były tak mocno rozregulowane że pudłowali w najważniejszych momentach. Tak było w przypadku Patryka Boguckiego czy Patryka Mendyka.

Ostatecznie spotkanie zakoińczyło się remisem 1:1 i podziałem punktów w tabeli ligowej.

W sobotę 6 października KS Gniezno czeka kolejne spotkanie wyjazdowe. O godzinie 16.00 gnieźnianie zmierzą się z ekipą Juranda Koziegłowy.