KS Gniezno remisuje z Lotnikiem 1997 Poznań 1:1

2012-10-28

W jedenastej kolejce poznańskiej B klasy grupy 1 drużyna KS Gniezno, w niedzielę 28 października na boisku przy ulicy Strumykowej podejmowała ekipę Lotnika 1997 Poznań. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 a co za tym idzie podziałem punktów w ligowej tabeli.

Niedzielna konfrontacja pomiędzy KS Gniezno a Lotnikiem 1997 Poznań została rozstrzygnięta w pierwszych czterdziestu pięciu minutach meczu. Najpierw na prowadzenie 1:0 wyszli podopieczni Piotra Kubalewskiego. Już w 1 minucie meczu bramkarza gości pokonał Piotr Janusz, który wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem z Poznania. Goście do remisu 1:1 doprowadzili w 15 minucie gry, kiedy to bramkarza z Gniezna po ewidentnym błędzie w obronie pokonał jeden z zawodników z Poznania. Po zmianie stron wprawdzie KS Gniezno miał kilka stu procentowych sytuacji do zdobycia bramki, która dawała by zwycięstwo w całym meczu. Jednakże niesamowita nie skuteczność piłkarzy Piotra Kubalewskiego sprawiła że biało-czerwonym nie udało się zdobyć decydującego gola i mecz zakończył  się remisem 1:1 i podziałem punktów w ligowej tabeli.

A już w najbliższą niedzielę 4 listopada zespół KS Gniezno rozegra swoje kolejne spotkanie. Tym razem w spotkaniu derbowym na szczeblu powiatu gnieźnieńskiego zmierzy się z Wełnianką Kiszkowo. Początek tej potyczki piłkarskiej zaplanowano na godzinę 14.00.

Wyniki 11 kolejki - 27-28 października
Wiara Lecha Poznań          2-1     Clescevia Kleszczewo
SKS 13 Poznań                  3-2     Avia Kamionki
Fara Pelikan Żydowo         2-1     Odlew Poznań
Bola 06 Poznań                  2-2     Wełnianka Kiszkowo
KS Gniezno                        2-2     Lotnik Poznań
Orły Sobkowiak Poznań     2-0     Antares Zalasewo
Orkan Manieczki                 4-2     Jurand Koziegłowy