Kacper Popek Mistrzem Polski do lat 14!

2012-08-30

Były zawodnik KS Gniezno - Kacper Popek wraz z kolegami z Lecha Poznań z rocznika 1998 zdobył pierwsze miejsce w nieoficjalnych mistrzostwach Polski do lat 14. W finale imprezy podopieczni Huberta Wędzonki pokonali Arkę Gdynia 3:0. Kacper został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn z całej Polski. Najlepszym zespołem okazali się młodzieżowcy „Kolejorza" którzy strzelili w całym turnieju aż 25 bramek tracąc jedynie jedną. Tym samym Lech Poznań wywalczył prawo gry w przyszłorocznych finałów europejskich U-15 które odbędą się Sankt Petersburgu w Rosji. Serdecznie gratulujemy.