Kolejna wygrana trampkarzy młodszych Mieszka Gniezno

2012-06-03

Dziewiąte zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni Przemysława Urbaniaka którzy w sobotnim spotkaniu 2 czerwca  na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie pokonali drużynę  Victowi Wikowo 3:1. Drużyna przyjezdna po 9 kolejkach zajmuję 3 miejsce w tabeli ligowej trampkarzy młodszych.

W pierwszych minutach meczu oba zespoły nie chciały zbytnio zaryzykować i gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Dopiero w 27 minucie spotkania po ładnej akcji wykonanej przez młodych mieszkowców celnym strzałem na bramkę popisał się Dawid Urbaniak, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania, po której gnieźnianie prowadzili 1:0. W drugiej połowie spotkania u zawodników z Witkowa było widać chęć do zdobycia bramki wyrównującej co udało się im w 45 minucie meczu. Biało-niebiescy zbytnio nie załamali się tą straconą bramką, a wręcz podziałała na nich bardziej motywującą co potwierdzili w 55 minucie spotkania kiedy to piłkę do siatki posłał Eryk Śliwiński . Po drugiej strzelonej bramce przez zespół Mieszka drużyna gości osłabła już nieco z sił co od razu wykorzystała drużyna Niebieskich dobijając przeciwnika jeszcze jedną bramką na 3:1. Autorem jej był Patryk Wielgorecki.

Skład Mieszka: Gawłowski, Miętkiewicz, Wiliński, Wiesner, Śliwiński, Brylewski, Urbaniak, Danielewicz, Andrzejewski, Wielgorecki, Napierała, Bielak