Kolejna wygrana trampkarzy starszych Mieszka Gniezno rocznika 1999

2013-04-28

W sobotę 27 kwietnia podopieczni Przemysława Urbaniaka drużyna trampkarzy starszych Mieszka Gniezno rocznika 1999,  udała się na do Poznania aby rozegrać mecz z tamtejszym Olimpem.

Spotkanie toczyło się pod dyktando Mieszkowców co udokumentowali w 3\' minucie spotkania, kiedy to po raz pierwszy do siatki trafił Oskar Wegnerski bezpośrednio z rzutu wolnego. Na 2:0 ponownie do bramki trafił Oskar Wegnerski, tym razem z rzutu karnego. Kilka minut później ten sam zawodnik cieszył się z hat-trickiem bowiem po świetnym podaniu Filipa Filborka po raz trzeci trafił Oskar Wegnerski. Długo nie musieliśmy czekać a biało-niebiescy cieszyli się z czwartej bramki do której trafił po raz już czwarty Oskar Wegnerski. Był to bardzo udany mecz ze strony młodego Gnieźnianina. Wynik do przerwy ustalił Jakub Hoffmann po ładnej indywidualnej akcji. W drugiej połowie wpadły jeszcze dwie bramki w wykonaniu gospodarzy na 1:5 i gości na 1:6 autorstwa Hoffmanna. Ostateczny wynik meczu to 1:6 dla drużyny Mieszka.

Skład Mieszka: Dubelt - Łapiński, Dudek, Franczak, Mikitow - Krupa, Andrzejewski.D, Filborek, Wegnerski - Adamski, Hoffmann - Pałasz, Rembarz, Kwacz, Podborny, Zabłocki, Andrzejewski.J, Łukomski, Sporakowski, Łuszczyński.