Kolejna wysoka wygrana orlików starszych Mieszka Gniezno

2012-09-17

W drugim spotkaniu rundy jesiennej orlicy starsi odnieśli drugie wysokie zwycięstwo. Tym razem pokonali zespół Orlika Witkowo 7-0 ( 4-0 ). Jak na razie młodzi biało-niebiescy jeszcze nie stracili w rozgrywkach bramki, pomimo tego że goście z Witkowa wykonywali rzut karny.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem naszego zespołu 4-0, a bohaterem był z pewnością nasz bramkarz Jakub Chlebda który obronił rzut karny! W drugie połowie nasz zespół dołożył jeszcze 3 bramki a autorem jednej z nich był.... Jakub Chlebda. Pozostałe bramki zdobyli: Kacper Zimmer 3, Nikodem Kęczkowski 2 i Olivier Zakrzewicz 1. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, zwłaszcza za grę obronną. Wydaje się że tak grający biało-niebiescy nie powinni w tej rundzie znaleźć pogromcy.

A już za tydzień derby między Mieszkiem I a Mieszkiem II.

Mieszko Gniezno - Orlik Witkowo 7-0 ( 4-0 )

Mieszko: Chlebda - Kołacki, Kubiak, Kowalski - Kęczkowski, Basiński, Zakrzewicz - Zimmer, a także Bobkiewicz, Kwitowski, Mirek, Bluege, Kuczewski, Mierzwiak, Tomczyk, Matlak, Gąsiorowski, Bieliński, Hanczewski.