Kolejne sukcesy gnieźnieńskich triathlonistów

2010-06-22

Kolejny  weekend  gnieźnieńscy  triathloniści  mogą  zaliczyć  do  bardzo  udanych. Podopieczni  trenerki  Małgorzaty  Krauze odnieśli kolejne  sukcesy na  zawodach  triathlonowych  zarówno  w  Lusowie, jak i w Malborku.

W  Lusowie -19 czerwca odbyły się  Ogólnopolskie  zawody  w  Triathlonie  oraz  dla  dzieci  w  aquathlonie.

W  kat. dzieci  młodsze - wśród  chłopców  2 miejsce  zajął  Wojciech  Bernaciak, natomiast  na  trzecim  miejscu  był Kuba Kowalski.  Wśród  dziewcząt - dzieci  starsze, na 3 miejscu  znalazła się Alicja Lewandowska, a 4 była Martyna Pietruszewska. Natomiast  wśród  chłopców  bezapelacyjne  zwycięstwo odniósł  Eryk Szuba, a 2 był Piotr Skupiński.

Kategorie  od Młodzika  wzwyż  startowały  w  Triathlonie ( 600m pływania-15 km rower-3 km bieg). I  tak-najlepszą  młodziczką  okazała  się  Paulina  Andrzejewska, a tuż  za  nią  była  Justyna  Adamczyk. Na 5 miejscu była  Dorota  Lewandowska, a 9-Agnieszka Purcel.

Wśród młodzików- 1 miejsce zajął  Patryk Scheppler, a 3 miejsce przypadło  Michałowi  Szalatemu  i  5 miejsce zajął  Michał Czech.

W kat. juniorki młodsze- 4 miejsce  zajęła Izabela Furtak,  a  jej  brat- Jacek Furtak  wśród  Juniorów był 3. Trenerka-Małgorzata Krauze w kat. weteranki  zajęła  2  miejsce.

Natomiast  w Malborku  odbył  się już X Malbork Triathlon- Puchar Polski, im. Bartosza Kubickiego. I  tutaj  nasi  młodzicy  po  raz  kolejny odnieśli zwycięstwo. 1 miejsce zajęła Paulina Andrzejewska przed Justyną Adamczyk, a Patryk Scheppler  był  niedopokonania i wygrał z ogromną przewagą nad swoim rywalem.

Izabela Furtak, nasza juniorka młodsza- w swojej kat. była  2, natomiast w klasyfikacji  generalnej  zajęła 3 miejsce. Jacek Furtak - junior zajął 4 miejsce.

Serdecznie  gratulujemy  naszym  zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów. Kolejny start zawodników GTT Diament Gosir Gniezno już  27 czerwca w Jezierzanach, gdzie odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Puchar Polski w Triathlonie.