Kolejne trzy punkty trampkarzy młodszych z KS Mieszko Gniezno

2012-04-28

Piłkarze Mieszka Gniezno rocznika 1998 odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu. W sobotę 28 kwietnia rywalem biało-niebieskich na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie była drużyna Victowi Witkowo. Podopieczni Przemysław Urbaniak to spotkanie rozstrzygnęli na swoją korzyść pokonując swojego rywala 2:0.

Gnieźnianie na prowadzeni wyszli w 10 minucie, kiedy bramkarza przyjezdnych pokonał Urbaniak. Wynik meczu ustalił w 30 minucie gry Miętkiweicz zdobywając drugą bramkę dla swojego zespołu. W drugiej połowie meczu więcej goli nie zdobyto i spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gnieźnian.

Skład drużyny Mieszka Gniezno: Miczyński, Miętkiewicz, Reszelewski, Wiliński, Wiesner, Brylewski, Urbaniak, Danielewicz, Walczak, Wielgorecki, Napierała, Gawłowski, Śliwiński, Andrzejewski, Bryska, Bielak.