Kolejne wysokie zwycięstwo trampkarzy starszych Mieszka Gniezna rocznika 1998 - Foto relacja

2012-09-23

W sobotę 22 września podopieczni Przemysława Urbaniaka rozegrali swoją 3 kolejkę ligi trampkarzy starszych. Tym razem młodzi Mieszkowcy zmierzyli się na własnym terenie z drużyną Olipi Poznań. Biało-niebiescy okazali się mało gościnni bowiem pokonali Olimpie 5:1.

Mecz dla Gnieźnian rozpoczął się bardzo obiecująco bowiem już w 1 minucie po dobrym, prostopadłym podaniu prze Patryka Welgoreckiego piłkę do siatki skierował Daniel Brylewski. Niedługo po tym Poznaniacy zdołali wyrównać i do przerwy było 1:1. Po przerwie zawodnicy obu drużyn wyszli na drugą połowę, która miała rozstrzygnąć wynik meczu. U zawodników Mieszka Gniezno było widać chęć i wole walki o 3 punkty. Tak też się stało. Biało-niebiescy strzelili 4 bramki, a ich autorami byli, Patryk Wielgorecki, Mikołaj Danielewicz, Alan Napierała x2. Tym samym młodzi zawodnicy Mieszka zajmują 2 lokatę w tabeli ligowej ustępując jedynie drużynie Lecha Poznań.

Skład Mieszka: Miczyński, Miętkiewicz, Wiliński, Śliwiński, Wiesner - Brylewski, Urbaniak, Danielewicz, Walczak - Wielgorecki, Napierała - Gawłowski, Bielak, Błochowiak, Lipiński, Zabłocki, Kwacz, Andrzejewski