Kolejny - IX Zimowy Bieg Trzech Jezior zakończony

2011-02-21

W sobotę 19 lutego odbyła się IX edycja Zimowego Biegu Trzech Jezior. Tak jak w poprzednich latach, tak też i tym razem na mecie stanął komplet zawodników - 564 z całej Polski ale również i z zagranicy. Byli to zawodowi biegacze oraz hobbyści, którzy zimowe bieganie traktują jak aktywny wypoczynek.

Pogoda także dopisała i bieg odbył się w pięknej zimowej aurze. Ostatecznie pierwszy linię mety przekroczył Michał Kaczmarek (WKS Grunwald Poznań) uzyskując czas 48,45 min. Na drugim miejscu uplasował się Mykola Rudyk (Ukraina), a na trzecim Damian Kabat (WKS Bydgoski).

W kategorii kobiet I miejsce zajęła Agnieszka Golak (Drużyna Szpiku) z czasem 1:01:24, II miejsce Dorota Przybysz (Grodziski Klub Biegacza), a III miejsce Katarzyna Grzesik (Bydgoszcz).

W kategorii mężczyzn pierwsza trójka to te same osoby, które wygrały cały bieg.